Dramat podczas meczu. Zapłakany trener błagał o przerwanie spotkania

Dramat podczas meczu. Zapłakany trener błagał o przerwanie spotkania Źródło: PxHere - CC0 Public Domain

Mecz piłkarski najczęściej dostarcza widzom i uczestnikom wielu emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Niedawno przekonali się o tym zawodnicy jednej z drużyn. Podczas spotkania doszło do tragedii.

Mecz pomiędzy dwoma drużynami zawsze przynosi emocje. Jedni cieszą się ze zwycięstwa i mogą czuć wielką dumę, natomiast inni czują żal po porażce i mają chęć na rewanż na swoim rywalu. Nieoczekiwanie jednak czasami pojawiają się zupełnie inne emocje, które nie są spowodowane przebiegiem widowiska sportowego, pochodzą od zupełnie innych wydarzeń.

Jedno ze spotkań przebiegało w normalnej, spokojnej atmosferze, jednak w trakcie gry pojawiła się wiadomość o ogromnej tragedii, która wpłynęła na emocje wszystkich graczy. Żaden z nich nie spodziewał się, że może dojść do wielkiego dramatu. Najbardziej wstrząśnięty był trener jednego z zespołów, który pod wpływem wielkich nerwów poprosił sędziego o przerwanie spotkania.

Mecz został przerwany na prośbę trenera

Spotkanie młodzieżowej ligi portugalskiej pomiędzy Sportingiem Braga a Benfiką Lizbona odbywało się w normalnych okolicznościach i nic nie wskazywało na to, że w jego trakcie stanie się coś, co doprowadzi widzów do tak skrajnych emocji. Widzowie spodziewali się goli i dobrej gry ze strony zawodników, jednak nie mieli pojęcia, że mogą opuszczać stadion z tak wielkim smutkiem, który nie powstał na skutek porażki ich drużyny.

W trakcie spotkania trener zespołu gospodarzy Artur Jorge poprosił sędziego o chwilę rozmowy i przekazał mu tragiczną wiadomość. Okazało się, że w trakcie spotkania miał miejsce wypadek drogowy, w trakcie którego śmierć poniosła matka jednego z zawodników, natomiast ojciec trafił do szpitala w stanie krytycznym. Stało się jasne, że wobec tak smutnych wieści młody piłkarz powinien jak najszybciej opuścić boisko, a w końcówce spotkania nie było to możliwe w zgodzie z przepisami.

Sędzia postanowił zakończyć spotkanie na kilka minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Benfica Lizbona prowadziła 4:2, w związku z czym wynik spotkania i tak był już znany i nikt nie spodziewał się, by w końcówce doszło do zwrotu akcji.

Zawodnik na zawsze zapamięta ten mecz

Młody David Veiga natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie miał okazję spotkać się z ojcem, który przeżył bardzo poważny wypadek. Wcześniej jednak doszło do nietypowej sytuacji, bowiem to właśnie trener zespołu gospodarzy nalegał, by mecz został zakończony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzadko dochodzi do takich sytuacji, a sędziowie nie chcą się zgadzać na skracanie spotkań. Ten mecz był jednak inny, a przez fatalne wydarzenie zostanie on zapamiętany przez wszystkich jego uczestników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News