McDonald's ostro uderza w Trumpa na Twitterze. Już jest śledztwo w sprawie wpisu

McDonald's ostro uderza w Trumpa na Twitterze. Już jest śledztwo w sprawie wpisu Źródło: źródło wikimedia.org, geograph.org.uk

Obraźliwa wiadomość pod adresem prezydenta USA, Donalda Trumpa, została opublikowana dziś rano z twitter`owego konta McDonald's. Kto za tym stoi?

Do publikacji „tweeta” doszło dziś rano. Nim chwilę później został usunięty, udało mu się zdobyć 120 polubień. Został również podany dalej przez 118 użytkowników Twittera.

 - Trump, jesteś w istocie odrażającą namiastką prezydenta. Wszyscy chcielibyśmy, aby Barack Obama wrócił. Masz też malutkie rączki – brzmiała wiadomość.

źródło: npr.org

Jak się okazuje, do publikacji tweeta doszło na skutek hakerskiego ataku. To nie pierwszy taki przypadek. Do tej pory hakerom udało się włamać na konta Justina Biebera i magazynu „Forbes”. McDonald's oświadczył, że w sprawie wpisu już prowadzone jest śledztwo.

 - Usunęliśmy "tweeta", zabezpieczyliśmy nasze konto i prowadzimy obecnie śledztwo w tej sprawie – tłumaczą pracownicy McDonald's w oficjalnym komunikacie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News