Syberia zimą
Wiadomości Pikio - 23 Sierpnia 2015

McDonald's wybuduje się na "białych niedźwiedziach"

Sieć popularnych barów szybkiej obsługi, McDonald's, przeżywa ostatnio kryzys. Władze światowego molocha szukają więc nowych miejsc, gdzie mogłyby rozlokować swoje restauracje. Jak się okazuje, kolejnym celem McDonald's jest... Syberia.

Na Syberii, w północnych rejonach Rosji, ma powstać dwadzieścia barów z fast foodami. Placówki będą działać na zasadzie franczyzy. To nie wszystko, McDonald's ma plan, według którego w ciągu trzech następnych lat chce zbudować 150 nowych restauracji w Federacji Rosyjskiej. Mimo tych ambitnych planów, także w Rosji sieć znanych barów nie przędzie dobrze. Władze rosyjskie często nasyłają na placówki inspekcje sanitarne, które skrupulatnie sprawdzają czystość. Tylko w tym roku, na skutek takich nalotów, zamknięto tymczasowo w całej Rosji 10 barów. Kierownictwo McDonald's doszukuje się w takich działaniach zemsty ze strony Rosji na Stanach Zjednoczonych, która chce w ten sposób odegrać się za sankcje nałożone na Federację w związku z działaniami zbrojnymi na Ukrainie.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: wprost.pl pt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News