MBank w popłochu wycofuje reklamę! Skandaliczne nagranie, instagramerka zrobiła coś ohydnego

MBank w popłochu wycofuje reklamę! Skandaliczne nagranie, instagramerka zrobiła coś ohydnego Źródło: Instagram/juliaslonskaa

MBank ma pecha! Niedawno rozpoczęła się nowa kampania marketingowa banku, lecz już trzeba zdjąć jedną z reklam. Wszystko przez fatalne zachowanie aktorki-twarzy kampanii.

MBank wystartował w kwietniu z kampanią #najlepiej. Seria klipów reklamowych promuje konto dla młodych osób, targetem kampanii są osoby w wieku 13-24 lat. Aby trafić do grupy docelowej na jedną z twarzy kampanii wybrano popularną influencerkę, Julię Słońską. MBank musi teraz żałować tej decyzji.

MBank nie chce kojarzyć się z wandalami

W Internecie zawrzało, gdy Julia Słońska opublikowała nagranie, którego nawet nie można nazwać kontrowersyjnym, a po prostu skandalicznym. Dziewczyna rozbija na nim zabytkową rzeźbę aniołka stojącą w warszawskiej Dolinie Szwajcarskiej.

Na nagraniu widać, jak instagramerka bierze do ręki młotek i odłupuje nos wyrzeźbionej postaci. Robi to dobrowolnie, nikt jej nie zmusza, jest uśmiechnięta. Trudno wytłumaczyć takie zachowanie. Każdy akt wandalizmu jest karygodny, lecz ta sytuacja jest wyjątkowo przykra - Warszawa, miasto doszczętnie zrujnowane zaledwie 75 lat temu, cierpiące na brak autentycznych zabytków, jest tak bezmyślnie niszczone przez znudzoną, pijaną dziewczynę. Alkohol nie jest usprawiedliwieniem i Słońska poniesie konsekwencje. MBank wycofał klip z jej udziałem ze swojej kampanii: 

- W mBanku nie zgadzamy się na takie zachowania! Dlatego zdecydowaliśmy się wycofać spot reklamowy z emisji. Nie chcemy być kojarzeni z aktorką, która wiele tygodni po zakończeniu zdjęć zasłynęła kolejną rolą - wandala - czytamy na w portalu Wirtualne Media wypowiedź rzecznika prasowego banku, Krzysztofa Olszewskiego. Dodaje on, że współpraca z aktorką zakończona jest bezpowrotnie i zaznacza, by nie utożsamiać banku z zachowaniem niezależnej osoby:

- W kwestii odpowiedzialności za to, co wiele tygodni po zakończonych zdjęciach do reklamy robi młoda aktorka – nie możemy odpowiadać za indywidualne wybory takich osób - tłumaczy Olszewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Julia Słońska odpowie za akt wandalizmu

Ale to nie koniec lekcji brania odpowiedzialności za swoje czyny. Podczas relacji live na swoim Instagramie Słońska przyznała, że została zwolniona z agencji modelek, w której była zatrudniona. Opowiedziała też, że otrzymuje telefoniczne pogróżki. Jednak najpoważniejszą konsekwencją może być dla niej odpowiedzialność karna. Warszawski konserwator zabytków już zapowiedział, że zgłosi sprawę na policję i do prokuratury. Instagramerka musi mieć świadomość, że sprawa nie zostanie zbagatelizowana i dziewczyna odpowie za niszczenie miejskiego mienia.

Julia Słońska wyraziła skruchę w zamieszczonym w internecie filmie z przeprosinami.

- To, co się stało wczoraj, w ogóle nie powinno mieć miejsca i serio, mega żałuję, że to zrobiłam. Pewnie jestem mega głupia. Nie będę mówić, co mną kierowało, że to zrobiłam, bo to jest bardziej moja prywatna sprawa, ale chciałam serio wszystkich przeprosić za to - przepraszała influencerka.

To będzie dla niej bardzo poważna lekcja. Może wyniknie z niej coś dobrego. Internauci w komentarzach, prócz krytyki, proponują m.in. stworzenie akcji, mającej na celu odrestaurowanie zniszczonych miejskich zabytków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Plotek Wirtualnemedia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News