W kilku miejscowościach pod Warszawą doszło do serii skandalicznych incydentów z udziałem zboczeńca. Mężczyzna obnaża się przed dziećmi i zachęca je do dotykania jego genitaliów. Policja prowadzi poszukiwania. W sieci pojawiły się już zdjęcia poszukiwanego zboczeńca, każdy kto go rozpoznaje może pomóc w jego aresztowaniu. 

W Milanówku, Brwinowie i Błoniu około 30-letni mężczyzna podróżujący na rowerze w typowym stroju obnaża się przed dziećmi. Podchodzi ze sterczącymi na wierzchu genitaliami do kilkuletnich dziewczynek oraz chłopców i zachęca dzieci do dotykania. Mężczyzna również masturbuje się na widok dzieci.

Policja natychmiast po wpłynięciu zgłoszenia rozpoczęła poszukiwania zboczeńca.

 – Wszczęliśmy postępowanie przygotowawcze w tej sprawie. Zabezpieczone zostały nagrania monitoringu i wykonywane są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny. Postępowanie prowadzone jest pod kątem art. 200, par. 4, kodeksu karnego – powiedziała w rozmowie z mediami, rzecznik komendy policji w Pruszkowie, Marzena Dąbrowska.

W sieci pojawiły się również zdjęcia z monitoringu, na którym widać 30-letniego zboczeńca. Każdy kto go rozpoznaje może pomóc w jego schwytaniu. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

1 2 3 4
Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh

...

Zobacz również