Założył kamery, bo niepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie zadzwonił na policję

Założył kamery, bo niepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie zadzwonił na policję Źródło: YouTube - True Crime Daily

Mąż był bardzo zaniepokojony z powodu dziwnego zachowania żony. Postanowił obejrzeć nagranie, które mogło rozwiać jego wszelkie wątpliwości. Okazało się, że wymagana jest natychmiastowa interwencja policji.

Mąż nie był szczęśliwy z powodu nietypowych działań jego ukochanej. Wpływały one na jego samopoczucie, nikt nie spodziewał się jednak, że sprawa może być aż tak poważna. Wobec swoich podejrzeń postanowił zainstalować w domu kamery, a nagrania pozwoliły na ostateczne rozwianie jego wątpliwości. Po obejrzeniu wyników własnego śledztwa, mężczyzna natychmiast skonsultował się z policją.

Zdarzenia, które zarejestrowały zainstalowane w domu kamery, wyglądały na tyle przerażająco, że dla męża brutalnie zachowującej się kobiety nie było innego wyjścia niż konsultacja z policją. Służby były zmuszone zająć się sprawą jak najszybciej, bo zarejestrowane wydarzenia były straszne, a ich dodatkową konsekwencją mogło być cierpienie najmłodszych.

Mąż był zaniepokojony zachowaniem żony

Wspomniana historia miała miejsce w USA, gdzie bardzo popularne jest korzystanie z usług opiekunek. Dorośli często nie mają co zrobić ze swoimi dziećmi, a ciekawą alternatywą dla przedszkola jest zatrudnienie osoby, która indywidualnie zajmie się pociechą. Najczęściej kończy się to wieloma cudownymi chwilami spędzonymi przez najmłodsze osoby, jednak czasami w wyniku braku odpowiedzialności dochodzi do wielkiej tragedii.

Podobnie mogło być tym razem. 28-letnia Christina Williamson prowadziła domowe przedszkole, w którym sama zajmowała się opieką nad dziećmi. Rodzice chętnie korzystali z jej usług, bo potrafiła przedstawić swoją działalność w znakomity sposób, nie brakowało jej również doskonałych referencji. Rodzice twierdzili więc przez długi czas, że nie mogli trafić na lepszą osobę.

Mąż Williamson zainteresował się jednak wypowiedzią ośmioletniej dziewczynki, która była jedną z podopiecznych opiekunki. Po jej słowach mężczyzna zdecydował się założyć ukryte kamery w domu, dzięki którym udało mu się zauważyć przerażające zachowanie żony. Dowiedział się w ten sposób, że przebywające w domu dzieci były skazane na przerażające metody wychowawcze, z którymi nigdy nie powinny mieć do czynienia.

Mąż postanowił wezwać policję

Gdy tylko udało mu się zebrać wystarczające dowody, mąż udał się na policję. Przekazał funkcjonariuszom nagrania, na którym widać było, jak jego żona traktuje swoich podopiecznych. Służby od razu zajęły się sprawą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Nagrania przedstawiają, jak 28-latka agresywnie podnosi głos na dzieci, popycha je, a nawet poddusza. Zdarzało jej się również zostawiać 5-miesięczne dziecko bez opieki w domu. Wszyscy rodzice usłyszeli o jej zachowaniu i zakończyli współpracę, a już niebawem z pewnością czekają opiekunkę również sprawy w sądzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Barbara Kurdej-Szatan kusi BARDZO głębokim dekoltem. Czy jej mąż wie, jak ona się ubrała?
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News