Mąż znęcał się nad nią latami, w końcu postanowiła odejść. Wtedy dostała od syna list, po którym nie mogła przestać płakać

Mąż znęcał się nad nią latami, w końcu postanowiła odejść. Wtedy dostała od syna list, po którym nie mogła przestać płakać Źródło: youtube.com/cutlerylover

Mąż gnębił, wyzywał i odmawiał płacenia alimentów na dzieci. Koszmar kobiety trwający przez wiele lat zakończył się rozwodem. Tuż po nim dostała list od syna, który przyprawił ją o łzy, których nie umiała pohamować.

Mąż Barbary nie należał do wymarzonych małżonków. Mężczyzna zdradzał, wyzywał, a potem nie chciał płacić na wychowanie i naukę swoich dzieci. Mimo to kobieta zachowywała stoicki spokój i starała się, aby jej problemy z mężem nie odbijały się na całej rodzinie. Rozwód odbywał się bez obecności dzieci, które zostały nauczone szacunku do ojca i mimo jego postawy, matka nigdy nie mówiła o nim źle. Kilka lat później dostała w tej sprawie list od syna, który poruszył ją do łez.

Mąż Barbary nie był dobrym mężem i ojcem. Koszmar kobiety trwał latami.

John i Barbara nigdy nie należeli do szczęśliwych małżeństw. Para po dość krótkim czasie od poznania się zaczęła spodziewać się dziecka, w związku z czym zmuszona została przez rodzinę do małżeństwa. Nie był to najlepszy pomysł i bardzo szybko obrócił się przeciwko kobiecie, która stała się ofiarą przemocy domowej.

Sama jednak nigdy nie wylewała pretensji i nie utwierdzała swoich dzieci w nienawiści i starała się im dać normalne, zdrowe dzieciństwo, gdzie były także uczone szacunku do ojca. Kilka lat później dostała za to niesamowite podziękowanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn podziękował Barbarze

Po kilku latach od rozwodu najstarszy syn Barbary wysłał jej list, w którym we wzruszający sposób podziękował za przekazane wzorce i niestawianie ojca w tak złym świetle. Kobieta nie mogła pohamować łez.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

- Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś najlepszą mamą, jaką mogłem mieć. Wiem to dzięki temu, że Tata próbował zamienić nasze życie w koszmar. Nawet wtedy, kiedy nie płacił na szkołę pieniędzy, które powinien, ty pracowałaś dodatkowo, aby nigdy nam niczego nie brakowało. Jednak najlepsze, co zrobiłaś, to to, czego nie zrobiłaś. Nigdy nie mówiłaś źle o tacie. Nigdy nie powiedziałaś, że on ma inne dzieci, na które też musi łożyć. On to robił. Z całego serca dziękuję Ci, że nie wychowałaś nas w domu, w którym ten drugi rodzic był tym złym. Tak było u moich znajomych, których rodzice się rozwiedli. Tata był i jest palantem, wiem o tym, i nie przez ciebie, ale przez to, że tak wybrał. Kocham was obu (prawdopodobnie dalej stuknęłabyś mnie w ramię, gdybym powiedział, że nie), ale Ciebie kocham, szanuję i podziwiam najbardziej na całym świecie. - można było odczytać w liście syna do matki

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Anna Jantar tuż przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna prawie zemdlał, gdy usłyszał jej słowa
  3. Służby przesłuchują ginekologów i kobiety z całego powiatu. Noworodek został brutalnie zabity
  4. Pies przerwał ślub. Pojawił się przed ołtarzem w kluczowym momencie
  5. Syn zarobił pierwsze wielkie pieniądze w życiu. W liście zawiadomił rodziców co z nimi zrobi, rozpłakali się

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News