Wstrzyknęła mężowi insulinę, czym go uśpiła. Grozi jej do 8 lat więzienia

Wstrzyknęła mężowi insulinę, czym go uśpiła. Grozi jej do 8 lat więzienia Źródło: Unsplash/Hush Naidoo

Mąż został w trakcie snu zaatakowany przez żonę. Kobieta wstrzyknęła mu insulinę, czym wprowadziła go w stan śpiączki. Teraz może trafić do więzienia na 8 lat za próbę zabójstwa.

Mąż 54-latki z Lewina Brzeskiego był bliski śmierci. Wszystko przez trudny czas w małżeństwie, który ostatnio przechodziła para. Kobieta zdecydowała się na ostateczność, czym niemal zabiła swojego męża.

Maż został w śnie zaatakowany przez swoją małżonkę

Incydent wydarzył się już niemal rok temu, 8 grudnia w 2018 roku, ale dopiero teraz zakończyła się decydująca rozprawa. Zaczęło się od wezwania pogotowia przez córkę mężczyzny, który stracił nad ranem przytomność. Gdy ratownicy przybyli na miejsce, szybko odkryli, że przyczyną zapadnięcia w śpiączkę był zastrzyk insuliny. Mąż 54-latki był w stanie zagrożenia życia i został cudem uratowany przez lekarzy, którzy przywrócili mu funkcje życiowe.

Żona mężczyzny przyznała się do winy. Co więcej, w trakcie, kiedy doszło do próby zabójstwa męża, była pijana. Przyznała się śledczym, że wstrzyknęła insulinę mężowi z powodu "trudnych relacji w małżeństwie". Zastrzyki z insuliny posiadała ze względu na to, że sama chorowała na cukrzycę.

Mąż wybaczył żonie próbę zabójstwa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiecie po tym wstrząsającym incydencie postawiono zarzut usiłowania zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. W końcu zapadł wyrok sądu i 54-latka została skazana na 8 lat pozbawienia wolności. Wyrok wciąż nie jest prawomocny, ale to już tylko kwestia czasu. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Co ciekawe, mąż już wybaczył żonie, która próbowała go zabić. Jeszcze w trakcie ostatniej rozprawy przyznał, że przestał już chować urazę i będzie czekał na swoją partnerkę, aż skończy się jej okres kary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: Polsat

Następny artykuł