Małgorzata Pieczyńska jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych, najbardziej popularnych polskich aktorek. Chociaż powoli zbliża się już do 60-tki, nie boi się podejmować publicznie tak intymnych tematów, jak seks. Czy jej entuzjazm podziela jednak sam mąż?

Pieczyńska chętnie pojawia się w różnych programach internetowych oraz telewizyjnych, gdzie odpowiada na pytania z naprawdę zaskakujących dziedzin swego życia. Tym razem 58-letnia artystka wypowiedziała się więc na temat życia seksualnego po 50-tce.

Seks nie jest już tematem tabu?

Jakiś czas temu artystka była gościem programu „Lustro”. Prowadząca rozmowę Paulina Młynarska nie bała się poruszyć kontrowersyjnych, przemilczanych często tematów.

ZOBACZ TAKŻE: Emma Watson ma nowy tatuaż. Z kompromitującym błędem

– Mamy taki seks, na jaki sobie zasłużyliśmy. Całe życie jest takie, na jakie sobie zapracowałaś. Jeżeli ktoś nie chce się zainteresować potrzebami seksualnymi partnera, nie rozmawia o tym, to jakaś poważna sfera życia umiera w związku – stwierdziła bezpardonowo Pieczyńska.

Pieczyńska i jej mąż bez tajemnic

Wielu fanów zgodziło się z jej przemyśleniami. Nie zmienia to jednak faktu, iż Pieczyńska opowiedziała nie tylko o swoim życiu seksualnym ale również, siłą rzeczy, swojego męża. Można założyć, że ten nie będzie z tego zadowolony. Zwłaszcza, że nie zdarza mu się tak otwarcie opowiadać o swoim życiu intymnym.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tyszkiewicz zszokowana decyzją córki. „Omal nie straciła przytomności”

Czy celebryci powinni otwarcie wypowiadać się na temat seksu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Najpiękniejsze aktorki PRL


Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]