Kamil Durczok, dziennikarz i prezenter telewizyjny ma nową dziewczynę. Postanowił pochwalić się nią, publikując zdjęcia z wypoczynku nad polskim morzem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jego ukochana jest 22 lata młodsza i ma męża.

Dziennikarz starał się nie pokazywać twarzy swojej ukochanej, jednak szybko okazało się, że to Julia Oleś-Miła, blogerka i przyjaciółka Mai Bohosiewicz. Dziewczyna formalnie wciąż ma męża, a z nim – syna, Maksymiliana.

Julia na wakacje z nowym partnerem wzięła syna. Sprawę zatem skomentował jej mąż. Skomentował niezbyt przychylnie, chociaż nie można mu odmówić klasy.

– Sporo telefonów, wiadomości i pytań dostałem w ostatnich dniach… Krótko i na temat. To, co jest najbardziej żenujące, to udział mojego syna w tej operze mydlanej, a także mojego nazwiska. Poza tymi dwoma aspektami, nie pozostaje nic innego jak kibicować i gratulować! – napisał w portalu społecznościowym Facebook Marcin Miły. Wiadomość zakończył uśmiechniętą emotikoną.

Nie wiadomo, czy gratuluje bardziej Kamilowi Durczokowi, czy swojej żonie. Z całą pewnością jemu można pogratulować klasy.

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również