Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej to dawny gwiazdor TVP! Nie uwierzycie

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej to dawny gwiazdor TVP! Nie uwierzycie

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej był kiedyś gwiazdą TVP! Jak się okazuje, popularna aktorka wyszła za byłego dziennikarza uznanych programów informacyjnych telewizji publicznej. Kim jest ojciec dziecka ulubienicy polskiej publiczności i czym obecnie się zajmuje?

Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej obecnie pozostaje bardzo anonimową postacią. Jednakże w najlepszych latach swojej kariery był rozpoznawalny tak samo, jak jego słynna żona, która w pamięci widzów zapisała się, chociażby kultowymi rolami w "M jak Miłość" i "Rodzince.pl". Czym mąż gwiazdy zajmował się mediach publicznych?

Kim jest Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

Osobą, która może cieszyć się małżeńskim szczęściem wraz z piękną aktorką, jest prawicowy publicysta i były dziennikarz Telewizji Polskiej Bartłomiej Wróblewski. Pomimo tego, że mężczyzna jest młodszy od swojej ukochanej o 6 lat, to potrafił zrobić wielką karierę w mediach publicznych. Panorama i Wiadomości, które przez lata były miejscem pracy przedstawiciela mediów, sprawiły, że stał się prawdziwą gwiazdą. Obecnie Wróblewski zajmuje się tworzeniem felietonów do tygodnika "Uważam Rze", a także prowadzi własną firmę.

Bartłomiej Wróblewski i Małgorzata Kożuchowska historia ich wielkiej miłości

Aktorka spotkała się z nadzieją polskiego dziennikarstwa w Rzymie na pogrzebie papieża Jana Pawła II. Pomimo tego, że okoliczności ich spotkania były bardzo żałobne, to podniosłość chwili sprawiła, że przyszłe małżeństwo spędziło te chwile razem. Po trzech latach od czasu tych dramatycznych wydarzeń zakochani w sobie pracownicy TVP postanowili się pobrać. Ślub odbył się w Kościele Świętego Krzyża w Warszawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bartłomiej Wróblewski kim jest

Oprócz kariery dziennikarskiej mężczyzna bardzo często pomaga swojej żonie w jej karierze, pojawiając się razem z nią na imprezach branżowych i czerwonym dywanie. Ponadto sam mąż Kożuchowskiej jest zadeklarowanym konserwatystą, który wielką rolę w swoim życiu przywiązuje do spraw religijnych. W takim tradycyjnym duchu mężczyzna pomaga wychowywać dziecko, które ma z aktorką.  

Małgorzata Kożuchowska dzieci

Małgorzata Kożuchowska matką została w 2014 roku. Wówczas wraz z Bartłomiejem Wróblewskim oznajmiła mediom o narodzinach swojego synka Franciszka, które odbyły się 10 października 2014. Czteroletni obecnie chłopiec jest oczkiem w głowie kochających rodziców, którzy otaczają go wielką opieką. ZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest 
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym 
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość! 
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News