Kiedy do mediów docierają niepokojące pogłoski dotyczące stanu zdrowia popularnych, uwielbianych polskich artystów, zawsze wywołują one wiele emocji. Aby jednak uniknąć przekłamań, celebryci lub ich bliscy często decydują się szybko skomentować kontrowersyjne doniesienia. Tak właśnie stało się i tym razem, kiedy głos zabrał oficjalnie mąż gwiazdy, która w Opolu wygłosiła poruszający apel.

Po tym, jak Anna Wyszkoni zaśpiewała podczas festiwalu swoje hity oraz odebrała nagrodę specjalną od Telewizji Polskiej, wypowiedziała ona do widowni kilka poruszających słów. Gwiazda prosiła w nich przede wszystkim o wsparcie.

– Nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest dla mnie już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać – powiedziała ze sceny piosenkarka, czym zmartwiła tysiące swoich fanów. Głos w tej sprawie postanowił więc zabrać także mąż artystki.

– Dziękuję za troskę i za życzenia. Rzeczywiście zabrzmiało to w Opolu trochę dramatycznie, ale nic złego się nie dzieje. Ania ma w tym tygodniu badania kontrolne po roku od operacji i jej wypowiedź była związana właśnie z tym. Od poniedziałku przebywa w szpitalu, ale nie ma powodów do obaw, chcemy uspokoić fanów i wszystkich zainteresowanych – powiedział w rozmowie z WP partner Wyszkoni, za którą trzyma teraz kciuki cała Polska.

...

Zobacz również

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi