Bez nazwy-1
mąż Kasi Tusk
Patryk Korzec - 17 Sierpnia 2018

Kim jest mąż Kasi Tusk? Jej ojciec go uwielbia

Mąż Kasi Tusk przez długi czas był zagadką dla mediów. Wiadomo było jedynie, że wzięli ślub i nazywa się Stanisław Cudny, natomiast para nie pojawiała się w mediach ani na salonach. W końcu wiemy, kim jest ulubieniec Tuska. 

Informacja o ślubie Kasi Tusk ze Stanisławem Cudnym pojawiła się niespodziewanie i całkiem przypadkiem. Po niej para nie pojawiała się na salonach, nie udzielała w mediach i ciężko było zdobyć jakiekolwiek informacje, zwłaszcza te dotyczące nowego zięcia Donalda Tuska. W końcu na świat wyszły fakty dotyczące mężczyzny i zdradzające, kim on właściwie jest.

Kim jest mąż Kasi Tusk?

Stanisław Cudny poznał się z córką przewodniczącego Rady Europejskiej jeszcze w liceum, jednak miłość przyszła dużo później. Oficjalnie parą stali się w roku 2008, natomiast zaręczyny miały miejsce 5 lat później - wtedy też nastąpiła lawina materiałów w których różne media próbowały zgadywać, kiedy dojdzie do ślubu. Mąż Kasi Tusk jest również bratem Zosi - przyjaciółki Kasi z którą wspólnie prowadzą bloga. Pochwalić się może ukończeniem architektury oraz firmą prowadzoną wraz z kolegą w której produkują listwy podłogowe. Kasia Tusk zwykle nie wypowiada się w mediach, a już na pewno nie na temat swojego ukochanego, jednak na swoim blogu zdradziła mały fragment z ich życia. - Mój chłopak bronił się rękoma i nogami, gdy usłyszał, że wypożyczyłam dla nas piękny francuski dramat obyczajowy. Tym cenniejsze były dla mnie jego mokre oczy po zakończeniu filmu i stwierdzenie, że chętnie obejrzy go jeszcze raz - komentowała film "Po prostu razem" w 2011 r. Informacja o ślubie młodych również pojawiła się w mediach przypadkowo - dziennikarze "Super Expressu" wypatrzyli na zdjęciach mężczyzny, że ma on na palcu obrączkę. Ten nie mając wyboru, potwierdził przypuszczenia.

Donald Tusk uwielbia męża córki

Jak się okazuje, wybranek serca Kasi Tusk jest lubiany również przez jej rodziców. Mężczyzna często gościł w domu państwa Tusków, jeździł również z nimi na wakacje. Przewodniczący Rady Europejskiej publicznie chwalił Cudnego. - Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną - pochwalił go w "Super Expressie" Tusk. Obojętna nie pozostawała również matka kobiety, która kibicowała młodej parze. Podkreślała, że miłość jest najważniejszą rzeczą w życiu i chciałaby, żeby ich miłość rozkwitała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Partner Gessler z inną kobietą?! Po sieci krąży sensacyjne zdjęcie
  2. Zmieszali z błotem polską mistrzynię! Wszystko przez Andrzeja Dudę
  3. Marta Kaczyńska wzoruje się na Annie Lewandowskiej? Jej syn wozi się jak Klara
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News