Reklama

Mąż Kaczyńskiej przerywa milczenie. Ujawnił ich największy sekret

Mąż Kaczyńskiej przerywa milczenie. Ujawnił ich największy sekret

Marta Kaczyńska może być z tego niezadowolona, ale jej niedawno poślubiony mąż ostatecznie przerwał milczenie. Choć wydawało się, że stara się unikać kontaktu z mediami, tym razem sam potwierdził to, o czym głośno mówi cała Polska. Chodzi o ich wspólne dziecko!

Reklama

Marta Kaczyńska obecnie znajduje się w nieustannym świetle reflektorów. Po tym, jak odebrała w Warszawie obrączki od jubilera, śledzą ją dziesiątki paparazzi. Tego samego dnia córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej wzięła ślub! Biała suknia nie mogła skryć jednak dużego, ciążowego brzuszka - wszyscy wiedzieli, że sensacje dopiero się rozpoczęły. Marta spodziewała się kolejnego dziecka, którego ojcem miał być nowy małżonek. Dosłownie kilka dni temu powitaliśmy maluszka na świecie. O cudownych narodzinach poinformowała starsza córka Kaczyńskiej, Ewa. Nieznana była jednak płeć bobasa. Media spekulowały na temat kolejnej dziewczynki, potem dostaliśmy informację, że jest to jednak chłopiec.

Reklama

Marta Kaczyńska mamą po raz trzeci!

Mąż Kaczyńskiej, Piotr Zieliński, do tej pory starał się nie potwierdzać, ale też i nie zaprzeczać żadnym pogłoskom. Dziś postanowił w końcu wypowiedzieć się na nurtujący wszystkich temat. - To zdrowy, śliczny chłopczyk - zdradził w rozmowie dziennikarzom z Faktu. Dziecko przyszło na świat we wtorek w szpitalu w Gdańsku. Wszyscy spodziewali się, że poród odbędzie się w połowie sierpnia. Jak się okazuje, rozwiązanie nadeszło znacznie szybciej. Media donoszą, że Marta miała cesarskie cięcie. Kobieta nie wyszła jeszcze nie szpitala, a mąż Kaczyńskiej obsypuje mamę swojego kolejnego dziecka kwiatami, co uchwyciły aparaty paparazzi. Teraz media spekulują na temat tego, czy Marta Kaczyńska przeniesie się do męża do Warszawy.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda TVN się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca
  2. Martyna Wojciechowska podjęła życiową decyzję. "To nowy etap życia"
  3. Największa gwiazda Top Model jest wściekła. "Błagałam, żeby go nie brała"
  4. Nikt nie wiedział, czym jest to potrzebujące zwierzę. Ty też będziesz zaskoczony
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?