Mąż dziennikarki TVN jest jedną z największych tajemnic polskiego show-biznesu. O ślubie pary media dowiedziały się przypadkiem, a przez bardzo długi czas nikt nie chciał ujawnić żadnych informacji o ukochanym dziennikarki. Tajemnica utrzymywała się bardzo długo, jednak w końcu wszystko wyszło na jaw. 

Życie prywatne Magdy Mołek, jednej z najbardziej popularnych dziennikarek TVN, interesowało wszystkie media. Szczególnym zainteresowaniem od samego początku cieszył się jej mąż. Ciekawość potęgowała jeszcze aura tajemniczości otaczająca jego osobę. Zarówno celebrytka, jak i wszyscy jej znajomi i rodzina nie chcieli zdradzić na ten temat ani słowa. W końcu prawda wyszła na jaw.

Sama Magda Mołek również wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno dziennikarzy, jak i Polaków. Niedawno głośno było o jej ciąży oraz tymczasowym zawieszeniu działalności medialnej, a kilka lat wcześniej o spektakularnym przeniesieniu się z TVP do telewizji TVN, gdzie zajęła się prowadzeniem programu „Moja krew” oraz – wraz z Hubertem Urbańskim – pierwszej edycji hitowego konkursu tanecznego „Taniec z gwiazdami”.

Kim jest mąż Magdy Mołek?

Jak się okazuje, mąż Magdy Mołek nazywa się Maciej Taborowski i jest warszawskim prawnikiem. Dowiedziano się również, że mężczyzna jest dwa lata młodszy od swojej partnerki, lecz dla kochającej się pary nie stanowi to najmniejszego problemu. Ich ślub odbył się 19 lutego 2011 roku, zaledwie kilka miesięcy od ich poznania.

Taborowski jest doktorem nauk prawa oraz pracownikiem Instytutu Nauk Prawnych PAN. Jak podają media, jest wielkim fanem Agnieszki Osieckiej oraz należy do Fundacji Okularnicy, w której jest wolontariuszem. Para ma również dwójkę synów.

Ile zarabia dziennikarka TVN?

Jakiś czas temu „Super Express” zrobił zestawienie, w którym ujawniał, jakie kwoty biorą za prowadzenie imprez różni polscy celebryci i prezenterzy. Jak się okazuje, stawka dziennikarki dawniej związanej z TVP, a w ostatnim czasie kojarzonej głównie z prowadzeniem programu „Dzień dobry TVN” wcale nie była aż tak wygórowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Barwach szczęścia" zachwyciła wszystkich... Jej karierę przerwała straszna choroba!

Według ustaleń jeszcze kilka lat temu kobieta miała zarabiać 11 tysięcy złotych od pojedynczej imprezy, co porównując ją np. do Huberta Urbańskiego zgarniającego nawet 20 tysięcy, wcale nie jest wygórowaną sumą. Faktem jednak jest, że w ostatnim czasie Magda Mołek stała się niezwykle popularna, co zapewne wpłynęło również na jej cennik.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat i wielka porażka Chodakowskiej. Tak źle jeszcze nie było
  2. Dramat Sławomira. Po wielkich sukcesach wszystko zaczęło się walić
  3. Nie poznają Kożuchowskiej. „Kto to jest?!”
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. RASY PSÓW IDEALNE DO MIESZKANIA. JAKI PSIAK ODNAJDZIE SIĘ NA MAŁEJ PRZESTRZENI?

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]