Leszek Miller po tańcu wnuczki zwrócił się do Grabowskiego dwoma słowami. Potem ogłosił ważną informację

Leszek Miller po tańcu wnuczki zwrócił się do Grabowskiego dwoma słowami. Potem ogłosił ważną informację Źródło: .

Znany polityk Leszek Miller, mąż Aleksandry Miller i dziadek Moniki, która obecnie rywalizuje w "Tańcu z Gwiazdami", postanowił zasiąść na widowni tanecznego show. Po tańcu swojej ukochanej wnuczki powiedział do Grabowskiego dwa słowa, a potem ogłosił ważną informację.

Leszek Miller, znany polityk, a prywatnie mąż Aleksandry Miller, postanowił razem z żoną wesprzeć swoją wnuczkę Monikę w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami" i zasiadł na widowni programu. Monika Miller to początkująca piosenkarka i fotomodelka, która budzi wiele kontrowersji w programie Polsatu. Znany dziadek gwiazdy postanowił zwrócić się do jurora programu po jej występie oraz ogłosił ważną informację. 

Leszek Miller świętuje ważną rocznicę. Jako mąż przeżył już kilkadziesiąt lat

Nie bez powodu Leszek Miller, mąż Aleksandry Miller, postanowił zasiąść na widowni dzisiejszego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Oczywiście głównym powodem było dopingowanie wnuczki, Moniki, która jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich dziadków. Jednak jak się okazało dzisiejszy dzień, jest dla małżeństwa Millerów podwójnie wyjątkowy. Para świętuje dzisiaj okrągłą, 50. rocznicę ślubu. 

Po dzisiejszym występie wnuczki, znany polityk postanowił oznajmić wszystkim, jak ważna jest dla niego dzisiejsza data. 50 lat temu ślubował miłość i wierność swojej żonie, Aleksandrze Miller. Podczas tanecznego show, wszyscy nagrodzili znane małżeństwo gorącymi brawami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto po tańcu Moniki, Leszek Miller zwrócił się do jednego z jurorów słowami "Drogi Mistrzu". Najwyraźniej polityk ceni aktorstwo i charakter Andrzeja Grabowskiego, bowiem to właśnie do niego Miller wypowiedział te słowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Leszek Miller jest bardzo związany ze swoją wnuczką. Stara się ją dopingować podczas tanecznych rywalizacji, a sama Monika przyznaje, że zarówno dziadek, jak i babcia, są dla niej najbliższą rodziną. Fotomodelka dzisiejszego wieczoru otrzymała od jurorów 22 punkty. Jak przyznała Iwona Pavlović, nie był to technicznie najlepszy taniec, ale mimo wszystko był najciekawszy w całym dzisiejszym odcinku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRACA MARZEŃ czeka! Dają 5 tys. zł za 6 godzin pracy
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

źródło: Polsat

Następny artykuł