Natasza Urbańska poznała męża, gdy miała 16 lat. Momentalnie się zakochała

Natasza Urbańska poznała męża, gdy miała 16 lat. Momentalnie się zakochała Źródło: screen youtube.com/Onet Rano

Mąż Nataszy Urbańskiej poznał ją, kiedy ta miała zaledwie 16 lat. Przyszła gwiazda od razu się w nim zakochała. To była miłość jak z bajki.

Mąż Nataszy Urbańskiej jest znanym reżyserem i to właśnie pod jego okiem gwiazda rozpoczynała swoją karierę musicalową. Początkowo Janusz Józefowicz powiedział jej, aby skupiła się przede wszystkim na tańcu. Mimo rady Urbańska wiedziała, czego chce od życia i po cichu ćwiczyła swój wokal na boku, aż w końcu dostała swoją pierwszą rolę.

Jej początki nie od razu wiązały się z pracą na scenie, ponieważ najpierw była asystentką swojego przyszłego męża, którego poznała mając zaledwie 16 lat. Mimo tak młodego wieku, od razu wiedziała, że jest to mężczyzna, z którym chce spędzić resztę swojego życia.

Mąż Nataszy Urbańskiej poznał ją, kiedy ta była jeszcze nastolatką

Nie da się ukryć, że w świcie show-biznesu znacznie częściej słyszymy o wielkich rozstaniach, czy nawet rozwodach, niż o małżeństwach z wieloletnim stażem. Widać to zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, a kolorowe czasopisma, tylko podkręcają ten trend.

Mimo to małżeństwo Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza uchodzi za jedno z najbardziej udanych na polskich salonach. Małżonkowie poznali się, kiedy Natasza miała zaledwie 16 lat i wedle tego, co mówi, od razu zakochała się w swoim przyszłym mężu, choć na deklarację z jego strony musiała trochę poczekać.

Ich ślub miał miejsce w 2008 roku, co nie oznacza, że para nie spotykała się już wcześniej. Nie przeszkadzało im nawet to, że Józefowicz był wtedy jeszcze żonaty. Mimo wszystko para wiedziała, że są dla siebie stworzeni i w przyszłości wezmą ślub.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysadzili szczeniakowi pysk, wkładając do niego petardy. Weterynarze się nie poddali, jego nowy wygląd robi wrażenie
2. REWOLUCJA na rynku pracy. 12 godzin w tygodniu i weekend

Co więcej, już zaledwie kilka miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego przyszła na świat ich córka, co tylko wzmocniło ich już i tak bardzo silną więź. Ich małżeństwo trwa po dziś dzień i nic nie zapowiada, żeby miało się szybko zakończyć, co jest niezwykle optymistycznym akcentem na tle wielu informacji o kolejnych rozwodach polskich gwiazd.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News