Odkryła co zrobił mąż, od razu się zemściła. Żona po 50-tce nagle zaczęła upokarzać i poniżać małżonka

Odkryła co zrobił mąż, od razu się zemściła. Żona po 50-tce nagle zaczęła upokarzać i poniżać małżonka Źródło: facebook/Mino Franciosa/

Mąż zachował się w potworny sposób względem swojej żony, która była zaledwie kilka metrów dalej. Ohydne zachowanie mężczyzny nie umknęło jej uwadze, dlatego czym prędzej ruszyła w jego kierunku, by dać mu solidną nauczkę.

Mąż zupełnie nie przejmował się tym, że żona może go na wszystkim nakryć i dopuścił się czegoś, czego ta z pewnością nigdy mu nie zapomni. Wystarczyło kilka sekund, by zraniona 50-latka się na nim odegrała, a zrobiła to w zdumiewający sposób. Przy wszystkich zaczęła go poniżać, co nagrał jeden ze świadków. 

Odkryła co robił mąż i od razu się zemściła

Krótki filmik, który pojawił się na Facebooku, pokazuje, że przez dobrą zabawę niektórzy mogą zapomnieć o wszystkim wokół, a nawet o stojącej kilka metrów dalej żonie. Na nagraniu widać, jak mężczyzna po 50-tace z uśmiechem na ustach rusza na sam środek parkietu, którzy utworzyli inni turyści nadmorskiego miasteczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie minęła sekunda, a przy jego boku pojawiła się wysoka, pełna wdzięku i przede wszystkim skąpo ubrana kobieta. Ponętna tancerka w samym biustonoszu i mini odsłaniającej całe pośladki zaczęła tańczyć z nieznajomym mężczyzną. Spontaniczna choreografia ociekała seksapilem i być może nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że wszystkiemu przyglądały się przypadkowe osoby, a zaledwie kilka metrów dalej stała żona aspirującego tancerza. 

Kobieta błyskawicznie dostrzegła, co wyprawia jej ukochany małżonek i bez chwili zastanowienia ruszyła w jego kierunku. Od razu w całkiem komiczny sposób się na nim zemściła, okładając go torebką po głowie. Tak jak mężczyźnie nie przeszkadzało, że wszyscy patrzą na jego ponętny taniec, tak ona nie zwracała uwagi, że przy wszystkich poniża swojego męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

W dosadny i dość porywczy sposób kazała wracać ukochanemu najprawdopodobniej do hotelu. Nie trudno się domyślić, że kłótnia w miejscu publicznym to był dopiero przedsmak tego, co niesfornego wczasowicza czeka sam na sam z żoną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News