Mąż przekazał informacje
Pixabay.com ScorpionD
Monika Majko - 30 Października 2020

Nie żyje legendarna polska aktorka. Mąż przekazał tragiczne informacje, miała 62 lata

Mąż gwiazdy przekazał wyjątkowo smutne wiadomości, legenda polskiej sceny odeszła w wieku 62 lat. Informacje o śmierci aktorki wstrząsnęły fanami.

Mąż aktorki przekazał tragiczne informacje, artystka odeszła w piątek 30 października br. w godzinach porannych. Smutne wiadomości o śmierci gwiazdy wstrząsnęły fanami, wielu z nich pogrążyło się w głębokiej żałobie. Mamę wspomniała w mediach społecznościowych również córka.

Mąż Agnieszki Fatygi poinformował o jej śmierci

Nie żyje Agnieszka Fatyga, aktorka i piosenkarka odeszła dzisiaj w godzinach porannych, miała 62 lata. O śmierci swojej żony poinformował Wojciech Olszański. W nagraniu, które opublikował w internecie, ze łzami w oczach wspomina zmarłą ukochaną.

- Moja żona z którą przeżyłem 37 lat odeszła dzisiaj od nas o godzinie 7.00 rano, nagle… Wszystko, co najgorsze dopiero przede mną, ale zasłużyła na to, by ją wspomnieć, bo była niezłomnym człowiekiem. Nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nie obiecywała, poniosła za to wiele razów, nagonek. Była w życiu najlepszym, co mi się przytrafiło. Miała do mnie wielką cierpliwość - przekazał Wojciech Olszański.

Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówKrzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla PolakówCzytaj dalej

- Miała do mnie wielką cierpliwość. Kochała ludzi, aczkolwiek Ci co ją znali wiedzą, że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo była dawcą, oddawała ludziom swoją energią. Agusiu… bardzo cię kocham... - mówił poruszony mąż zmarłej aktorki.

O śmierci Agnieszki Fatygi poinformowała na Facebooku również jej córka, Michalina Olszańska. Młoda aktorka upamiętniła swoją mamę, publikując na swoim profilu piosenkę w wykonaniu zmarłej gwiazdy pt. "Kołysanka dla matki".

- Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami - napisała pogrążona w żałobie Michalina Olszańska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Córka Agnieszki Fatygi pożegnała mamę we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych

Agnieszka Fatyga przyszła na świat 21 lipca 1958 w Bytomiu, a w 1980 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Sześć lat później za swoją działalność estradową została uhonorowana Nagrodą im. Stanisława Wyspiańskiego II stopnia.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla wielu Polaków. Mamy potwierdzenie, właśnie wprowadzono ogromne ograniczenia

2. Sprzed chwili: Doszło do ataków, sytuacja wymyka się spod kontroli. Jest coraz niebezpieczniej

3. Wszystko zacznie się już dzisiaj o 17. Ogromne utrudnienia, cała Polska wstrzymuje oddech

Występowała na scenach warszawskich teatrów: Narodowego (1980–1984), Ateneum (1984–2000) i Operetce Warszawskiej (1993). W 1983 roku pojawiła się gościnnie w serialu "Alternatywy 4", zagrała rolę prostytutki w restauracji "Kongresowa". Na razie nie podano przyczyn śmierci artystki, ani szczegółów, dotyczących uroczystości ostatniego pożegnania gwiazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  3. Największa gwiazda reprezentacji Polski ma koronawirusa. Media potwierdzają, co z następnymi meczami?
  4. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  5. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  6. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  7. Naukowcy odkryli niesamowitą planetę. “Druga Ziemia” przemierza samotnie kosmos
  8. Ania zdradziła bardzo stary, powalający przepis na gołąbki. Farsz mięsny do kapusty robi inaczej niż wszyscy
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News