Odwiedził żonę w 80. rocznicę ślubu. Gdy wypowiedział kilka słów, ich wnuk nie wytrzymał, zalał się łzami

Odwiedził żonę w 80. rocznicę ślubu. Gdy wypowiedział kilka słów, ich wnuk nie wytrzymał, zalał się łzami Źródło: YouTube/Gabe Jacobs

Mąż odwiedził swoją schorowaną żonę w szpitalu. Podczas wizyty towarzyszył mu wnuk, który w pewnym momencie postanowił sfilmować scenę pomiędzy babcią a dziadkiem. Słowa, które w pewnej chwili wypowiedział, sprawiły, że wnuk zalał się łzami.

Mąż odwiedził żonę, która ze względu na poważne problemy zdrowotne znalazła się w szpitalu. Arthur ma 105 lat, jego żona jest o 5 lat młodsza. Marcia przebywa w domu opieki, ponieważ ma widoczne problemy z funkcjonowaniem. W pewnym momencie wnuk zapytał babcię, czy pamięta swojego męża. 

Mąż odwiedził schorowaną żonę, jego słowa sprawiły, że wnuk zalał się łzami

Marcia przebywa w domu opieki, ponieważ ma duże problemy zdrowotne, kobieta nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, ani nawet komunikować się. Kobieta ma również wyraźne problemy z pamięcią. Mimo to w jej oczach wyraźnie widać miłość do tego człowieka. Wnukowi udało się nagrać piękną scenę pomiędzy nimi.

Gabe Jacobs zapytał babcię, czy pamięta, że poślubiła męża. Staruszek na początku tylko patrzył czule na kobietę. Później postanowił powiedzieć jej kilka słów, które doprowadziły jego wnuka do łez. Niesamowite nagranie. Samo spojrzenie pomiędzy małżeństwem przekazywało ogrom miłości, jaka między nimi istnieje przez kilkadziesiąt lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Marcia i Arthur są małżeństwem o 80 lat, dzień, który został uwieczniony na nagraniu, to 80. rocznica zawarcia ich związku małżeńskiego. Mężczyzna odwiedził swoją ukochaną żonę, po czym wyznał jej swoje uczucia.

- Kocham cię od 80 lat, kochanie. To długo - powiedział Arthur, dodając później, że mieli zaledwie po 20 lat, kiedy się pobrali. Kolejne słowa wypowiadał już ze łzami w oczach. Mężczyzna wyznał, że tęskni za Marcią, codzienne funkcjonowanie bez niej tuż obok siebie, stało się dla niego bardzo trudne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

2. Za 2 tygodnie miała brać ślub. Niestety choroba pokrzyżowała plany

Gabe uważa, że jego dziadkowie są jedną z najstarszych par w Stanach Zjednoczonych. Ich miłość jest dla niego wzorcem, podziwia, że para przez tyle lat czule pielęgnowała swoją miłość. Wyznał, że jest dumny z tego, że jest ich wnukiem. Niesamowicie poruszająca scena. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki to miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje prawdziwa legenda, był idolem dla pokoleń, zatrważające informacje
  3. Potężny wybuch w szpitalu, wielu zabitych i rannych. Pacjenci uwięzieni, tragiczne informacje z zagranicy
  4. Śmigłowiec rozbił się w polskim mieście. Dwie osoby nie żyją, dramatyczna akcja ratunkowa
  5. Wprowadzono kluczowe zmiany w 500 plus. Wszyscy rodzice muszą o nich pamiętać
  6. Tragedia na północy kraju. Nie żyje dwójka dzieci, rodzeństwo miało tylko 4 i 5 lat

Źródło: Gladwire

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News