Mąż chciał spełnić marzenie umierającej żony. Przemycił dla niej walizkę, a gdy ją otworzono, personel miał łzy w oczach

Mąż chciał spełnić marzenie umierającej żony. Przemycił dla niej walizkę, a gdy ją otworzono, personel miał łzy w oczach Źródło: Facebook

Mąż, aby spełnić ostatnie życzenie umierającej żony, musiał przemycić na teren szpitala coś niedozwolonego. Gdy przyłapała go pielęgniarka, po otworzeniu walizki płakała ze wzruszenia.

Mąż nie dożył ze swoją żoną później starości, śmierć przyszła po nią zbyt wcześnie. Gdy leżała w szpitalu, poprosiła go tylko o jedną rzecz, która była w szpitalu niedozwolona. Musiał podjąć ogromne ryzyko, ale był gotowy zrobić wszystko dla swojej partnerki.

Mąż zrobił coś niesamowitego, żeby spełnić ostatnie życzenie żony

Mężczyzna opisał historię na popularnym internetowym forum Reddit. Okazało się, że jego umierająca żona chciała po raz ostatni zobaczyć swojego ukochanego psa. Problem polegał na tym, że był zakaz wprowadzania zwierząt na oddział szpitalny, a ponadto nie była to miniaturka, a ważący 50 kilogramów owczarek australijski, więc "przemycenie" zwierzaka nie było prostym zadaniem.

- Moja żona leżala w szpitalu po bardzo inwazyjnej operacji, która po kilku dniach wydawała się nie przynosić pozytywnych wyników. Prognoza nie była dobra, żona ledwo co mówiła, nie była w stanie jeść ani pić i całkowicie polegała na twardych tabletkach przeciwbólowych… Kiedy udało jej się ze mną trochę pogadać, przekonała mnie, żebym po kryjomu przyniósł naszego psa do jej prywatnego pokoju, aby mogła zobaczyć go jeszcze raz - opisywał mężczyzna na forum.

Przyłapała ich pielęgniarka, gdy to zobaczyła, zalała się łzami 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies mimo ogromnych gabarytów zmieścił się do dosyć sporej walizki. Przed wpakowaniem zwierzaka, właściciel wyjaśnił psu, po co go pakuje i uchylił mu trochę suwaka, żeby mógł oddychać. Co ciekawe, owczarek wydawał się rozumieć i specjalnie nie piszczał, ani nie szczekał.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii 

- Kiedy przeszedłem przez stacje pielęgniarek, powiedziałem im, że po prostu przynoszę rzeczy, które sprawią, że moja żona będzie czuła się bardziej komfortowo. [...] Rozpakowałem walizkę, a Bella natychmiast wskoczyła do łóżka i delikatnie położyła się na piersi, jakimś cudem unikając wszystkich przewodów. Ustawiła się w miejscu, gdzie mogła spojrzeć prosto w oczy swojej pani i leżała tak nieruchomo przez 20 minut, dopóki moja żona obudziła się i zaczęła jęczeć z bólu. Bella natychmiast zaczęła ją lizać i cicho piszczała, jakby wiedziała, że szczekanie zdradzi nasz plan. Moja żona tuliła się do niej przez prawie godzinę, uśmiechając się cały czas. Jedna z pielęgniarek wparowała nam do pokoju, ale była tak poruszona tym, co zobaczyła, że obiecała nic nikomu nie mówić - pisał mąż.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Grabarz wykopał z grobu ciało 10-letniej Amelki. Powód przyprawia o ciarki, matka jest roztrzęsiona
  4. Pitbull zaatakował 4-latka na ulicy. Kamery uchwyciły rozpaczliwą walkę przechodnia i oburzającą reakcję opiekunki, tylko dla ludzi o nerwach ze stali
  5. Twój kot ma nadwagę? Natychmiast wprowadź dietę, jeśli nie schudnie może nawet umrzeć

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News