Mąż przeczuwał, że żona go zdradza i wrócił wcześniej z pracy. Upokarzające nagranie wrzucił do sieci

Mąż przeczuwał, że żona go zdradza i wrócił wcześniej z pracy. Upokarzające nagranie wrzucił do sieci Źródło: Screen/Youtube/ Разнообразное Видео

Mąż czuł, że jego ukochana nie jest mu wierna, więc postanowił to sprawdzić. Któregoś dnia wrócił wcześniej z pracy i potwierdziły się jego obawy. Nagrał upokarzający film i wrzucił go do sieci.

Mąż czuł, że w jego związku jest coś nie tak i podejrzewał, że ukochana go zdradza. Postanowił sprawdzić swoje przeczucia i pewnego dnia wrócił z pracy do domu wcześniej, niż zapowiedział. Gdy zobaczył, co robi jego żona, natychmiast chwycił za aparat i zaczął kręcić tę upokarzającą scenę. 

Mąż miał dobre przeczucie

Mąż zdecydował się skonfrontować swoje przeczucia z rzeczywistością. Wrócił do domu kilka godzin wcześniej, żeby poznać prawdę. Bez wątpienia wykazał się dobrą intuicją. Gdy tylko przekroczył próg, wszystko było już jasne. Zabrał ze sobą również swoich kolegów, którzy w razie czego mieli posłużyć jako świadkowie całego zajścia. 

Dodatkowo postanowił uwiecznić incydent na nagraniu. Później w ramach zemsty na ukochanej, opublikował je w sieci. To, co można zobaczyć na filmie, to naprawdę żałosny widok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prawda wyszła na jaw 

Mężczyzna od jakiegoś czasu czuł, że jego żona zachowuje się dziwnie i miał pewne podejrzenia dotyczące jej wierności. Jak się później okazało, były one słuszne. Gdy tylko pojawił się we wspólnym mieszkaniu, zastał kobietę na zdradzie. Wtedy wpadł w szał, zaczął na nią krzyczeć. Kochankowi udało się uciec, ale żona musiała stawić czoła furii zdradzonego męża. 

Na smutnym nagraniu widać, jak kobieta błaga mężczyznę o wybaczenie i prosi o litość. Mąż natomiast jest głuchy na jej prośby i zajmuje się wyrzucaniem jej rzeczy za próg. Świadkami sceny są koledzy pokrzywdzonego.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

Jak wiadomo zdrada bardzo boli i nie każdy jest w stanie nawet po wielu latach wybaczyć swojemu partnerowi czy partnerce. Gniew i złość to zupełnie naturalne reakcje, choć trudno zrozumieć, w jakim celu ten mężczyzna nagrał całą, kompromitującą sytuację. Pod opublikowanym w sieci nagraniem pojawiło się wiele komentarzy, że są to na tyle intymne sprawy, że lepiej nie dzielić się nimi z całym światem, nawet w celu zemsty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Przed ślubem teściowa kazała przyjechać synowej do opuszczonej fabryki. Gdy dziewczyna odkryła powód spotkania, prawie zemdlała
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł