Przywieziono trumnę, w której spoczywa Piotr Woźniak-Starak. Chwilę później wszyscy usłyszeli przeszywający dźwięk, który przenikał serca. Organy zagrały ostatnie pożegnanie

Przywieziono trumnę, w której spoczywa Piotr Woźniak-Starak. Chwilę później wszyscy usłyszeli przeszywający dźwięk, który przenikał serca. Organy zagrały ostatnie pożegnanie Źródło: Wikimedia Commons

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak właśnie odbywa swoją ostatnią drogę z najbliższymi. Msza pogrzebowa rozpoczęła się zaledwie chwilę temu, a tuż przed nią wszyscy zgromadzeni usłyszeli przeszywający dźwięk.

Mąż znanej dziennikarki już za kilkadziesiąt minut zostanie złożony do grobu. Jego bliscy i wiele gwiazd polskiego show-biznesu wciąż nie potrafią uwierzyć w jego śmierć. Na uroczystości pogrzebowej zjawili się wszyscy jego najbliżsi, którzy chcieli godnie pożegnać swojego ulubieńca. Zaledwie kilka minut po tym, jak przywieziono trumnę z jego ciałem, rozległ się porażający dźwięk.  

Przywieziono trumnę, w której spoczywa mąż Agnieszki Woźniak-Starak 

Jak podaje portal Super Express, równo o godzinie 19:00 rozpoczęła się uroczystość pogrzebowa Piotra Woźniak-Staraka, który w drugiej połowie sierpnia zginął w jeziorze Kisajno na Mazurach. Dziesiątki osób zjawiło się w kaplicy, by pożegnać się z producentem filmowym, który był dla nich synem, mężem i wieloletnim, oddanym przyjacielem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaledwie chwilę temu przywieziono trumnę z jego ciałem, a ten wstrząsający widok wywołał jeszcze więcej łez u żałobników. Pogrążeni w smutku najbliżsi zaczęli gromadzić się w kościele, gdy nagle usłyszeli coś porażającego. 

Przeszywający dźwięk po przywiezieniu trumny 

Jak podaje se.pl dokładnie o 18:34 w kaplicy rozległ się dźwięk kościelnych organów. Pogrzebowa pieśń sprawiła, że do wszystkich zaczęło docierać, iż jest to ich ostatnia wspólna droga z Piotrem. Przeszywająca muzyka, przyprawiająca o gęsią skórkę, jeszcze bardziej pogrążyła wszystkich w nostalgii. Zapewne myśli każdego krążą teraz wokół najlepszych wspomnień z producentem, który odszedł na zawsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji ws. śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

Nikt nie jest w stanie powstrzymać swoich łez, których z każdą minutą pojawia się coraz więcej. Agnieszka Woźniak-Starak nagle stała się wdową, choć jeszcze nie tak dawno była promienną od miłości żoną. Msza żegnająca zmarłego dopiero się rozpoczęła, jednak już pojawiło się wiele informacji na temat pochówku. Z pewnością już niebawem pojawią się kolejne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka wprawiła wszystkich w osłupienie. Ten gest wzruszył tysiące Polaków
  2. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Lekarz odbierał poród trojaczków. Przy drugim dziecku nie mógł uwierzyć własnym oczom. Miał do czynienia z wyjątkowo rzadkim przypadkiem
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

Źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News