Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty

Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty Źródło: pixabay.com/PublicDomainPictures

Mąż postanowił ją zostawić po 37 latach małżeństwa. Nie mogła uwierzyć w jego decyzję, ale pewnego dnia poprzysięgła zemstę. Kiedy obserwowała rozwój wydarzeń, nie posiadała się z radości.

Mąż popamięta na długo swoją mściwą żonę. Nie sądził, że kobieta jest zdolna do czegoś takiego. Potem pluł sobie w brodę, powinien kilka razy przemyśleć decyzję o rozwodzie.

Mąż oświadczył żonie, że zakochał się w młodszej. Teraz to kochanka stawiała warunki

Julie była zdruzgotana kiedy usłyszała od męża, że ten chce się z nią rozwieść. Wraz z Samem byli małżeństwem całe 37 lat, a znali się jeszcze dłużej. Nie mogła uwierzyć, że miłość, która miała być na całe życie, nagle się skończyła. Wszystkie plany dotyczące starości, podróży, wnuków musiała wyrzucić ze swojej głowy. W końcu połączyła pewne zachowania męża: praca po godzinach, ciągła zajętość, dziwne podejście jego sekretarki.

Mąż potwierdził jej obawy - chciał się rozwieść i ułożyć sobie życie z młodą sekretarką. Julie została w dodatku mocno upokorzona. Kilka lat temu wraz z mężem zbudowali i wykończyli luksusową rezydencję, w której mieli razem spędzić starość. Sam nakazał swojej żonie wyprowadzić się z niej, ponieważ nowa partnerka chciała się tam wprowadzić i nie zniosłaby, gdyby to Julie otrzymała dom na własność przy rozwodzie. Żona poprosiła swojego męża tylko o jedną rzecz - by mogła zostać w rezydencji jeszcze kilka dni, by spakować wszystkie rzeczy i zabrać ważne dla niej pamiątki. Sam i kochanka zgodzili się.

Kobieta była zadowolona ze swojej zemsty. Sam nigdy jej tego nie zapomni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona smutno pakowała swoje rzeczy do dziesiątek pudeł. Nadal nie mogła uwierzyć, że ot tak Sam przekreślił ich związek. Pewnego wieczora otworzyła najdroższego szampana jakiego kupiła z mężem, a także przygotowała sobie kolację złożoną z krewetek i kawioru. Wpadła na świetny plan i zaczęła chodzić z tacą z owocami morza po każdym pomieszczeniu w domu. Odkręcała każdy karnisz i wsadzała do środka odrobinę jedzenia. Satysfakcjonowało ją to i żałowała jedynie, że nie zobaczy miny męża, kiedy odkryje jej słodką zemstę.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Julie wyprowadziła się, a Sam mógł w końcu wprowadzić młodą kochankę do domu. Krótko po jej przybyciu w całej rezydencji zaczęło okropnie cuchnąć. Nie mogli zlokalizować źródła odoru, dlatego wynajęli firmę sprzątającą, aby doprowadziła do porządku cały dom. Wyprali wszystkie dywany, fotele, firany, kanapy i materace, a smród nie ustawał. W końcu zdecydowali, że wystawią dom na sprzedaż, jednak nie mieli chętnych na "śmierdziela". Julie kiedy tylko zobaczyła ogłoszenie odezwała się do męża, czy nie odstąpiłby jej domu na własność, a ona nie będzie robić problemów przy sprawie rozwodowej. Ochoczo się zgodził, jednak sprzedał jej nieruchomość za 10% wartości. Żona nie posiadała się z radości widząc zrezygnowanego małżonka i śmiała się z niego w duszy, a jego młoda kochanka była wściekła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pazerny nastolatek wystawił matce rachunek za obowiązki domowe. Tak go załatwiła, że odebrało mu mowę
  2. "Córka" Strasburgera komentuje narodziny jego dziecka. Wyjawia prawdę o jego ojcostwie
  3. Błaga już tylko o modlitwę i pilną pomoc. Rodzinny koszmar gwiazdy "M jak miłość", trwa dramatyczna walka o życie
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

Źródło: 

Następny artykuł