Są informacje o grobie Piotra Woźniaka-Staraka. Niezwykle wzruszające

Są informacje o grobie Piotra Woźniaka-Staraka. Niezwykle wzruszające Źródło: youtube/orange

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Już w piątek ma odbyć się pogrzeb 39-latka, rodzina w nekrologu poinformowała o szczegółach uroczystości.

Mąż dziennikarki TVN, Piotr Woźniak-Starak, poniósł śmierć w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Rodzina po długim milczeniu w końcu po raz pierwszy zdecydowała się na komentarz. Oficjalnie ogłosili gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb 39-latka. Wyjątkowo wzruszające są informacje dotyczące jego grobu.

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka już w piątek. Ważny apel rodziny

Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniak-Staraka, zaplanowano na piątek w Konstancinie Jeziornej. Odbędą się w kościele powołania Świętego Józefa Oblubieńca NMP przy ulicy Anny Walentynowicz 1. Uroczystość ma charakter prywatny, ale na pewno nie zabraknie na nim wielu znanych współpracowników 39-latka.

Rodzina Staraków poprosiła, aby po mszy nie składać im kondolenci oraz nie przynosić kwiatów. Zamiast tego zaapelowano o wpłacanie pieniędzy na cele dobroczynne - na dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademia Samodzielności w Sierpcu lub na fundację Pegasus, zajmująca się ratowaniem przede wszystkim koni.

Mąż Agnieszki Szulim zostanie pochowany w specjalnym dla niego miejscu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że ciało Piotra Woźniak-Staraka zostanie poddane kremacji. Dzień po ceremonii pogrzebowej w Konstancinie-Jeziorne, urna z prochami 39-latka zostanie przetransportowana do miejsca, które jest dla niego wyjątkowo ważne - do Fuledy. To właśnie tam znajduje się gigantyczna posiadłość Staraków, wzorowana na kozacką osadę z XVII wieku.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

- Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół" - tak uzasadniali decyzję o pochowaniu 39-latka w mazurskiej miejscowości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, jaka była pierwsza praca Piotra Woźniaka-Staraka. Ukrywał to przez długi czas. Będziecie w szoku
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej

Źródło: TVN

Następny artykuł