Ola przypadkiem wzięła telefon męża i nagle zauważyła na ekranie rzecz, która ścięła ją z nóg. Niedługo potem na jaw wyszła piorunująca prawda

Ola przypadkiem wzięła telefon męża i nagle zauważyła na ekranie rzecz, która ścięła ją z nóg. Niedługo potem na jaw wyszła piorunująca prawda Źródło: Pixabay.com Pexels

Mąż miał przed nią tajemnicę. Odkryła ją, kiedy spojrzała na ekran jego telefonu. Kiedy wszystko wyszło na jaw, a mężczyzna zaczął zaprzeczać. Teraz Ola nie ma pojęcia co zrobić, o radę poprosiła internautów.

Mąż od zawsze lubił flirtować i zwracał uwagę na inne kobiety, jednak Ola starała się ufać swojemu ukochanemu. Pewnego dnia spojrzała na ekran telefonu Bartka i dostrzegła coś, co zmroziło jej krew w żyłach. Bolesna prawda wyszła na jaw, a kobieta nie ma pojęcia, co w tej sytuacji zrobić.

Mąż pożyczył jej na chwilę telefon. Spojrzenie na ekran zmroziło jej krew w żyłach

Ola i Bartek mieli różne podejście do związków i flirtowania. Mężczyzna od zawsze uwielbiał romanse oraz towarzystwo ładnych kobiet, natomiast Ola raczej pozostawała w długoletnich, trwałych relacjach ze swoimi byłymi partnerami. Kiedy się poznali, kobieta miała pewne obawy wobec uczciwości swojego ukochanego, postanowiła mu jednak zaufać.

- Po półtora roku Bartek mi się oświadczył. Szczerze mówiąc, sądziłam, że udało mi się go zmienić. W czasie trwania naszego związku i narzeczeństwa ani razu nie przyszło mi do głowy, że mógłby mnie zdradzać. Był bardzo zaangażowany, poświęcał mi cały wolny czas, niemal wszędzie wychodziliśmy razem. Miałam też pełny wgląd w jego telefon - zaczęła Ola swój w liście opublikowanym na łamach portalu Papilot.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po ślubie wydawało się, że wszystko miedzy nimi w porządku. Olę denerwowało, kiedy jej maż komplementował jej koleżanki, jednak on tłumaczył, że to nic takiego i tylko ona go pociąga. A kiedy kobieta zapragnęła dziecka, maż stanowczo się nie zgodził, twierdząc, że chce się nią nacieszyć i jeszcze nie jest gotowy. Niedawno wspólnie wybrali się na weekend w rodzinne strony Oli, podczas którego kobieta odkryła, że jej ukochany korzysta w popularnej aplikacji randkowej.

- Ja zapomniałam naładować swój telefon, nie miałam też przy sobie ładowarki, a musiałam zadzwonić służbowo do jednego z moich klientów. Poprosiłam, żeby Bartek pożyczył mi swój telefon i zamknęłam się w drugim pokoju. Po rozmowie rozłączyłam się, spojrzałam na komórkę męża i zobaczyłam, że ma zainstalowanego Tindera. Byłam w szoku, ale nie chciałam robić afery przy rodzicach. Zapytałam go o wszystko dopiero, kiedy wróciliśmy do domu - wyznała kobieta.

Jej maż korzystał z popularnej aplikacji randkowej

Kiedy Ola zapytała męża o aplikację na telefonie, ten zaczął się bardzo mętnie tłumaczyć. W końcu przyznał, że umówił się na spotkanie z kilkoma kobietami, ale według jego słów, do niczego miedzy nimi nie doszło.

- Najpierw odkręcał kota ogonem, złościł się, że mu grzebię w telefonie, próbował zrzucić winę na mnie. Potem kłamał, że coś mi się przywidziało. Później przekonywał, że to dla żartu. W końcu wpadłam w taką furię, że się przyznał. Podobno był na kilku randkach z różnymi dziewczynami, ale nigdy na nich nie doszło do niczego więcej. Przyrzekał, że nigdy mnie nie zdradził, a chodził na te randki dlatego, że do naszego małżeństwa wkradła się monotonia - napisała Ola.

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza właśnie przekazała ważne informacje. Nie mieści się w głowie, co się dzieje przed lokalami wyborczymi

- Nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Jesteśmy po ślubie dopiero dwa lata, a on mówi o rutynie? Poza tym jak mogę być pewna, że nie przespał się z żadną z tych kobiet. Mam na to tylko jego słowo. I czy można mówić o zdradzie wyłącznie w kontekście seksu? Moim zdaniem zdrada zaczęła się w momencie, gdy założył Tindera. Co mam robić? Rozwieść się, iść z nim na terapię, wybaczyć? - pyta zdruzgotana żona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  2. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  3. Pamiętacie smak bloku czekoladowego z PRL-u? Oryginalny przepis sprawia, że rozpływa się w ustach, rozkosz dla podniebienia
  4. Polacy w żałobie, rodziny zrozpaczone. Ambasador RP przekazał tragiczne informacje, niestety nie mieli żadnych szans
  5. Kobieta w sklepie nie chciała kupić synkowi cukierków, dostał histerii. Wtedy podeszła do niego staruszka i powiedziała rzecz, która zdruzgotała mamę
  6. 5 oznak, że on cię nie kocha. Psycholog zdradził, kiedy związek jest nie do odratowania

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News