Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał

Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał Źródło: Pxhere/cc0-icon CC0 Public Domain

Mąż tej dziewczyny rozwścieczył jej ojca. Zdaniem teścia, mężczyzna oszpecił jego córkę na całe życie. Nigdy nie będzie w stanie mu tego wybaczyć. Kobieta nie przypomina już osoby, którą wychowywał przez lata. Sam jednak przyczynił się do jej zmiany.

Mąż i ojciec jego żony prawdopodobnie już nigdy nie usiądą przy jednym stole. Teść uważa, ze mężczyzna oszpecił jego córkę na całe życie i nie może zaakceptować decyzji, jakie podjęło małżeństwo. Nie jest w stanie dostrzec w dziewczynie osoby, którą wychowywał przez lata. Postanowił, że nigdy nie wybaczy swojemu zięciowi.

Żaden rodzic nie może przewidzieć, jaki okaże się mąż jego córki. Z czasem okazuje się, że niektórzy kandydaci nie są dobrymi ludźmi. Jeśli jednak są akceptowani przez swoje żony, teściowie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Konsekwencje są najróżniejsze. Bywa, że rodzice potrafią zaakceptować wybór swoich dzieci, ale w niektórych przypadkach kończy się to bardzo poważnym konfliktem rodzinnym.

Ojciec uważa, że mąż jego córki oszpecił kobietę na całe życie

Mąż tej kobiety nie jest mile widziany w domu swoich teściów. Wszystko za sprawą swojej pasji, którą zaraził ich córkę. Zanim Michelle poznała swojego męża, wyglądała bardzo naturalnie. Była ładną kobietą, która nie przesadzała z makijażem, nie myślała też o chirurgii plastycznej. Po poznaniu Chrisa wszystko się zmieniło. Jej mąż okazał się wielkim zwolennikiem tatuaży i modyfikacji ciała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zanim w życiu Michelle pojawił się jej mąż, dziewczyna miała raptem kilka tatuaży. Już wtedy nie podobały się one jej ojcu. Mężczyzna w pewnym stopniu sam jest sobie winien.  Z okazji urodzin kupił córce zestaw do robienia tatuaży. Dziewczyna postanowiła z niego skorzystać i wytatuowała sobie kilka miejsc na ciele. Jej ojciec nie mógł przewidzieć, że kobieta przejdzie taką przemianę ze względu na swojego drugiego męża. Po kilku latach małżeństwa Michell była już wytatuowana od stóp do głowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Ojciec Michell uznał, że to jej mąż jest za to odpowiedzialny. Jak sam uważa, mężczyzna zrobił z jego córki brudnopis. Kobieta jednak wydaje się być szczęśliwa. Na jej ciele oprócz tatuaży pojawiły się również różnorodne kolczyki. Jednak najbardziej drastyczna zmiana dotyczy jej oczy. Michell - tak jak jej mąż - wytatuowała sobie gałki oczne. Jej ojciec wciąż nie może pogodzić się z metamorfozą swojej córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. 20-latka ważyła 120 kilo, była uzależniona od McDonalda. W jednej chwili zmieniła swoje życie, niewiarygodne jak dziś wygląda
  4. W końcu Tomasz Lis przekazał ważną wiadomość. Chodzi o jego przyszłość po chorobie
  5. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

źródło: menway.interia.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News