Myślała, że mąż i córeczka razem gotują. Gdy weszła do kuchni pobladła i natychmiast wyciągnęła telefon

Myślała, że mąż i córeczka razem gotują. Gdy weszła do kuchni pobladła i natychmiast wyciągnęła telefon Źródło: splitpics.uk

Mąż miał przygotować z córką śniadanie dla całej rodziny. Gdy mama zastała tę dwójkę w kuchni, oniemiała. Nie spodziewała się zastać rano taki widok.

Mąż wcześnie rano wraz córką przygotowywał śniadanie dla całej rodziny. Pomagała mu w tym mała córeczka. Gdy jednak w pewnym momencie do kuchni weszła jego żona, zastała tam widok, który niemalże zwalił ją z nóg. Na szczęście szybko wyjęła telefon i nagrała całą tę scenę. Opublikowane w internecie wideo ma już prawie 18 mln odsłon.

Mąż i córeczka tatusia 

Nie od dziś wiadomo, że córki mają z ojcami szczególny kontakt. Od samego urodzenia stają się oczkami w głowie tatusiów, którzy nie spuszczają ich z oczu nawet na minutę. Ojcowie robią wszystko, by ich małe księżniczki były bezpieczne i miały wszystkiego pod dostatkiem. Synów traktują natomiast trochę inaczej. Mają wobec nich większe oczekiwania, są wobec nich bardziej surowi i wymagający. Widać, że dziewczynka z nagrania jest przysłowiową córeczką tatusia. Tata musi ją bardzo kochać, co zresztą dokładnie widać na nagraniu. 

Wspólne gotowanie i zabawa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gdy kobieta weszła do kuchni, zastała swojego męża i córkę w trakcie przygotowywania rodzinnego śniadania. Mężczyzna akurat przerwał jednak na chwilę gotowanie, by zatańczyć z córką, którą trzyam na rekach. Bujają się powoli w rytm jednej z najbardziej znanych piosenek Eda Sheerana: "Thinking Out Loud". W trakcie tańca widać ogromną miłość, która darzy się ta dwójka. Jest też dużo śmiechu i radości.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Niestety nie żyje, nowotwór wygrał

Internauci są zachwyceni tym filmikiem, chociaż w komentarzach na Youtube można przeczytać niektóre opinie, które uważają, że taki taniec ojca z córką jest nieodpowiedni, że dziwnie ją trzyma na rękach, że jest już duża i nieodpowiednio to wygląda. Co sądzicie? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Tragiczna, wstrząsająca śmierć. Na profilu uwielbianej gwiazdy Polsatu pojawiła się dramatyczna wiadomość
  4. Niepokojące doniesienia o córce Agaty Dudy. Chodzi o jej zdrowie, nie tylko nałóg je niszczy
  5. IMGW pilnie ogłosiło żółty alarm dla 3 województw. Nagle stanie się niebezpiecznie, konieczna maksymalna ostrożność

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News