Żona nie chciała uprawiać z nim seksu, więc zapisywał wszystkie jej wymówki. Gdy opublikował listę, nie spodziewał się, że wywoła taką burzę

Żona nie chciała uprawiać z nim seksu, więc zapisywał wszystkie jej wymówki. Gdy opublikował listę, nie spodziewał się, że wywoła taką burzę Źródło: unsplash

Mąż zapisywał wszystkie wymówki żony. Lista, która zawierała szereg powodów, dla których kobieta nie chciała uprawiać z nim seksu, została przez niego opublikowana w sieci. Mężczyzna nie spodziewał się, że wywoła to wielkie oburzenie w Internecie.

Mąż nie mógł pogodzić się z tym, co się dzieje w związku z żoną. Męczyło go już, że kobieta nagminnie odmawia mu seksu. Postanowił przedstawić jej dokładnie jej zachowanie, pokazując listę wymówek, którymi każdego dnia go raczyła. Nie spodziewał się jednak takich konsekwencji.

Mąż wpadł na niecodzienny pomysł 

Mężczyzna, według przygotowanej przez siebie listy, 30 razy wychodził z inicjatywą i zachęcał swoją żonę do seksu. 27 razy usłyszał odmowę, a za każdym razem zapisywał powód, dla którego kobieta mu odmawia. Listę z wszystkimi wymówkami, opatrzonymi swoim komentarzem, zamieścił w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie wymówki znalazły się na liście żony? Na pierwszym miejscu pod względem ilości użycia, znalazło się "jestem zmęczona". Często przewijał się też motyw telewizyjny "Teraz oglądam serial", "Oglądam program, nie chcę nic przegapić" czy "Próbuję obejrzeć film".

Przejedzenie i zbyt duża ilość wypitego alkoholu to kolejne powody, by seksu nie było. Doszło jeszcze przeziębienie oraz to, że jego żona musi wstać wcześnie na drugi dzień. 

Na 30 prób, które zanotował mąż, tylko 3 razy udało mu się "przekonać" żonę do uprawiania seksu.

Za sprawą listy, mąż znalazł się w ogniu krytyki 

Publikacja listy w Internecie okazała się być strzałem w kolano. Mężczyzna nie mógł się spodziewać, że wywoła ona aż tyle hejtu. Miał nadzieję, że ludzie mu przyklasną lub chociaż rozbawi ich ta lista, a stało się wręcz odwrotnie. Internautki przekonują, że żona ma całkowite prawo do tego, by nie uprawiać seksu z mężem codziennie, a powody zawarte na liście są jak najbardziej rozsądne i nie należy jej za to szkalować.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Wśród komentarzy pod listą para zachęcana jest do wybrania się do seksuologa, który pomoże rozwiązać im problem inaczej, niż publikując "listę wymówek" w sieci. 

fot. Reddit

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News