Mąż zaczął upokarzać żonę na oczach dzieci. Zmiotła go taką ripostą, że oniemiał, cała rodzina wybuchnęła śmiechem

Mąż zaczął upokarzać żonę na oczach dzieci. Zmiotła go taką ripostą, że oniemiał, cała rodzina wybuchnęła śmiechem Źródło: .

Mąż myślał, że może bezkarnie żartować z żony w towarzystwie całej rodziny. Kobieta nie dała mu na to szansy. Jej riposta była dużo lepsza od jego żałosnych dowcipów.

Mąż chciał zabawić całą rodzinę, żartując sobie ze swojej żony. Kobieta jednak nie pozwoliła mu na to. Jej błyskotliwa riposta szybko ściągnęła mu uśmiech z twarzy i rozbawiła wszystkich przy stole. Mężczyzna wiedział od razu, że tym razem to ona wygrała.

Mąż chciał przy obiedzie zażartować z żony 

Rodzice usiedli do stołu z dziećmi i jedli rodzinny obiad. W pewnej chwili syn pary przestał jeść i skierował nietypowe pytanie do swojego taty. Zapytał go, ile jest rodzajów piersi. Zaskoczony ojciec po chwili odpowiedział chłopakowi. Myślał, że żart, który wymyślił, rozbawi całą rodzinę.

- Synu, są trzy rodzaje piersi. Po 20 roku życia piersi kobiety są jak melony - okrągłe i jędrne. Po czterdziestce są jak gruszki - wciąż słodkie, ale grawitacja już zdążyła im spłatać figla. Natomiast po sześćdziesiątce są jak cebule. Gdy na nie patrzysz, to płaczesz - zażartował mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż nie spodziewał się takiej odpowiedzi od swojej żony

To zupełnie nie rozbawiło żony i córki mężczyzny. Kobiety nawet nie musiały się konsultować. Córka natychmiast zareagowała na żart panów, odwróciła się i zapytała matkę, ile jest rodzajów penisów. Kobieta błyskawicznie wpadła na odpowiedź.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

- No więc kochanie, mężczyzna przechodzi przez trzy etapy. Po 20 roku życia jego członek jest jak dąb - potężny i twardy. Po czterdziestce jak gałąź - giętki, ale wciąż się nadaje. Natomiast po sześćdziesiątce jego penis jest jak choinka. Gdyż jak choinka jest martwy, a bombki są tylko ozdobą! - odpowiedziała w wielkim uśmiechem.

To całkowicie zaskoczyło rodzinę i rozbawiło ich do łez. Śmiał się również jej mąż. Tę wojnę na żarty zdecydowanie wygrała jego ukochana, pokazując mu tą ripostą, że nie ma z nią szans.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Taxi nad morzem to OSZUSTWO! Za jeden kurs płacisz jak za trzy
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

źródło: lolmania

Następny artykuł