Mąż narobił jej tyle dzieci, że nie mieszczą się na zdjęciu. Ale najgorsze zrobił jej dopiero na koniec

Mąż narobił jej tyle dzieci, że nie mieszczą się na zdjęciu. Ale najgorsze zrobił jej dopiero na koniec Źródło: New China

Mąż zrobił swojej partnerce tak dużo dzieci, że nie mieszczą się na jednym zdjęciu. Wychowywanie takiej gromady pociech to nie lada wyzwanie. Gdy urodziło się ostatnie z nich, mężczyzna zrobił coś niebywale okrutnego.

Jej mąż był starszy od niej aż o 27 lat. Przyjął ją do siebie pod dach, gdy uciekła od katującej ją rodziny. Niestety w nowym domu nie zaznała spokoju - była wielokrotnie bita i poniżona. Ponadto nowy partner nieustannie robił jej nowe dzieci. Teraz ledwo co się mieszczą na zdjęciu rodzinnym.

Mąż zrobił jej gigantyczną gromadę dzieci

Mariam Nabatanzi z Ugandy pierwsze dziecko urodziła starszemu partnerowi jako 13-latka. Już wtedy były to bliźniaki. Później na świat przyszły trojaczki, a dalej czworaczki. Przez lata wychowywała potomstwo pod dachem oprawcy. Nie uciekła od męża ze względu na swoją przeszłość. Jej matka ją porzuciła, zostawiając swoje dzieci pod opieką ojca i macochy, którzy znęcali się nad swoim potomstwem. Mariam chciała, aby jej dzieci miały choć trochę lepiej niż ona.

Kobieta wciąż rodziła kolejne dzieci, a w domu nie było pieniędzy na utrzymanie tak licznej rodziny. Jako 23-latka udała się do lekarza, aby przeprowadzono jej operację, po której byłaby bezpłodna. Tam też wykryto, że Mariam cierpi na hiperowulację, przez co miała ogromną szansę na ciąże mnogie. Wtedy też z obawy o jej życie zakazano jej stosowania antykoncepcji hormonalnej. W wyniku tego urodziła 44 dzieci, ale przeżyło 38.

Mąż po narodzinach ostatniego dziecka zrobił najgorszą rzecz

Po narodzinach ostatniego dziecka, mąż podjął najgorszą z możliwych decyzji - odszedł od ukochanej. Tłumaczył się, że tak duża rodzina przerasta jego możliwości. Sytuacja Mariam znacznie się pogorszyła, bo oprócz opieki nad niemal czterdziestką dzieci, musiała zarabiać na utrzymanie. Zaczęła podejmować różne prace, takie jak czesanie panien młodych do ślubu, zbieranie złomu, pędzenie alkoholu dla jednego lokalu cz sprzedaż leczniczych ziół.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo to pieniędzy na jedzenie często nie starcza. Kobieta, aby wyżywić całą rodzinę, musi gotować pulpę kukurydzianą. Codziennie na posiłki dla dzieci zużywa 25 kilogramów mąki. Opieka nad taką gromadą wymaga organizacji, dlatego wszystkie zadania dla nawet najmłodszych dzieci wiszą rozpisane na drewnianej tablicy. Najstarszy syn nie uczęszcza już do szkoły i pomaga matce w opiece nad rodzeństwem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Kobieta ma nadzieję, że mimo trudnych warunków, jej dzieci zrobią kariery zawodowe. Mariam inwestuje w ich edukację i liczy, że w przyszłości będą lekarzami czy prawnikami. Dwóch z nich pracuje już w dobrze płatnych jak na ugandyjskie warunki zawodach. Jeden z nich jest pielęgniarzem, natomiast drugi wykwalifikowanym budowlańcem. 

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmową dostawą, trzeba się pospieszyć zanim zniknie z półek <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Tajemnice Szarika z "Czterej pancerni i pies". Nie wszystkich aktorów darzył sympatią
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: Facebook

Następny artykuł