Wie o romansie męża, ale trzyma ją przy nim jedna rzecz. Kiedy ktoś się o niej dowiaduje, od razu ogarnia go obrzydzenie

Wie o romansie męża, ale trzyma ją przy nim jedna rzecz. Kiedy ktoś się o niej dowiaduje, od razu ogarnia go obrzydzenie Źródło: unsplash/Yuris Alhumaydy/

Mąż nie jest jej wierny, o czym ona doskonale wie. Choć w każdej chwili mogłaby podjąć decyzję o rozwodzie, wciąż jest jedna rzecz, która nie pozwala jej od niego odejść. Gdy tylko ktoś się o tym dowiaduje, szczęka opada mu do samej ziemi.

Mąż Gosi jest jej największą miłością, która spadła na nią dość niespodziewanie. Do redakcji Papilot napisała wiadomość, w której opowiedziała, że poznali się, gdy jeszcze była na studiach, a ich pierwsze spotkanie było w sklepie, gdzie dorabiała jako ekspedientka. Przyznała, że w życiu nigdy jej się nie przelewało, a gdy wyprowadziła się z domu rodzinnego, każdego dnia żyła z myślą, by pieniędzy starczyło do pierwszego. Wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy poznała Adama i z przekonaniem, że to miłość na wieki, pobrali się już po roku. Z czasem wszystko zaczęło się jednak zmieniać. 

Odkryła, że mąż ją zdradza 

Para przez długi czas bezskutecznie starała się o dziecko, aż w końcu poznała okrutną prawdę, że kobieta jest bezpłodna. Oboje byli zawiedzeni, a najbardziej sfrustrowani byli rodzice Adama, którzy nie mogli przeżyć, że ich syn najpierw poślubił kobietę, która nie wywodziła się z zamożnej rodziny, a do tego okazało się, że nie może dać mu potomka. 

Mimo wielu przeciwności, para w końcu uporała się z diagnozą lekarzy i po długiej terapii znów zaczęli cieszyć się życiem. Byli szczęśliwi, a Adam zapewniał, że kocha ją ponad życie. Mieli za sobą 7 lat pełnego miłości związku, aż w końcu ona poznała całą druzgoczącą prawdę o niewierności męża. 

- Nagle zaniepokoiło mnie, że Adam nie wraca do domu na czas, coraz częściej wyjeżdża w delegację, znika jak kamień w wodę i pojawia się po kilku dniach. Postanowiłam wynająć detektywa. I w końcu dwa tygodnie temu przyniósł mi niezbite dowody – serię zdjęć męża z kochanką - przyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jedna rzecz nie pozwala jej odejść 

Gosia wciąż nie przyznała się Adamowi, że wie o jego romansie. Stara się nie dać tego po sobie poznać, jednak w głębi duszy próbuje znaleźć racjonalne rozwiązanie. Wyznaje, że myśli o rozwodzie, ale jedna rzecz nie pozwala jej jednoznacznie zdecydować się na ten krok. 

Wprost wyjawiła, że przed ślubem podpisali intercyzę, co oznacza, że po rozwodzie ona zostanie z niczym. Kobieta przyzwyczaiła się do wystawnego życia i nie potrafiłaby z tego zrezygnować, tym bardziej, że dzięki pieniądzom Adama odkąd jest z nim związana, nie musi pracować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Jestem teraz w kropce (...) Wiem, że to uwłaczające, ale może przemilczeć sprawę, poczekać aż się wyszumi, nie brać z nim rozwodu? To oznaczyłoby, że zostałabym bez niczego – bez męża, bez pieniędzy, bez pracy (...) Teraz jeżdżę na zakupy do Paryża, jestem kilka razy w roku na wakacjach, mam wspaniały dom i wszystko czego zapragnę - wyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: papilot 

Następny artykuł