Mąż Marty Kaczyńskiej
Instagram.com mmkaczynska
Irmina Jach - 26 Października 2020

Były mąż Marty Kaczyńskiej przerwał milczenie w sprawie aborcji. Niespodziewane wyznanie

Były mąż Marty Kaczyńskiej zabrał głos na temat ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który uznał aborcję eugeniczną za niezgodną z Konstytucją RP. Marcin Dubieniecki zdobył się na niespodziewane wyznanie. Trudno uwierzyć, że zdecydował się na tak zdecydowany krok. Jego była żona nie będzie zadowolona.

Mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, zabrał głos na temat zaostrzenia polskiego prawa aborcyjnego. Mężczyzna, z którym córka tragicznie zmarłego prezydenta doczekała się dwójki dzieci, nie przebierał w słowach. Zdecydował się na bardzo jawną manifestację swoich poglądów. Trudno ukryć zaskoczenie.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Mąż Marty Kaczyńskiej zabrał głos na temat aborcji

Marta Kaczyńska niedawno poślubiła trzeciego męża, Piotra Zielińskiego, z którym doczekała się pierwszego syna. Małżonkowie pozostają szczęśliwą parą, mimo że córka Lecha Kaczyńskiego na co dzień mieszka w Trójmieście, a jej partner w Warszawie, gdzie prowadzi projekty biznesowe. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego nie zamierza zmieniać swoich planów. Sopocka willa pozwala jej i jej córkom na cieszenie się prywatnością.

Mimo usilnych starań Marta Kaczyńska wciąż bywa bohaterką medialnych skandali. Niedawno fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synkiem. Prawniczka nie miała na sobie maseczki ochronnej, o której noszenie apeluje rząd, w którym zasiada jej wuj. Teraz o córce tragicznie zmarłej pary prezydenckiej znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą jej byłego partnera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Marcin Dubieniecki, wieloletni mąż i ojciec córek Marty Kaczyńskiej, jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Prawnik nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi i nie zważa na to, że może wzbudzić kontrowersje. Mężczyzna pokazał, że nie zamierza milczeć na temat prawa aborcyjnego w Polsce. Najnowszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego wywołał w nim ogromne wzburzenie, którym postanowił podzielić się z opinią publiczną, publikując ważny post.

- Jako adwokat w przeszłości kobiety poszkodowanej ws. powołania się na klauzule sumienia (sprawa prof. Chazana) mogę tylko stwierdzić, ze decyzja TK jest niczym innym jak torturami nad mającym się urodzić dzieckiem i gehenna dla kobiety, która winna decydować sama o swojej ciąży - napisał były mąż Marty Kaczyńskiej.

Niespodziewana opinia Marcina Dubienieckiego wywołała duże poruszenie wśród internautów. Jedni docenili jego odważny apel i jawną deklarację poglądów politycznych. Inni nie kryli zdegustowania, nawiązując w swoich opiniach do konotacji rodzinnych pomiędzy prawnikiem a rodziną Kaczyńskich.

Mężczyzna, będąc jeszcze mężem Marty Kaczyńskiej, bywał określany największą nadzieją partii Prawo i Sprawiedliwość. Wszystko wygląda na to, że teraz, kiedy relacje małżeńskie ustały, Marcin Dubieniecki zweryfikował ponownie swoje poglądy, a obecny program realizowany przez PiS nie jest dla niego odpowiednią drogą. Okazuje się, że jego była żona podziela zdanie prawnika. Z wypowiedzi, którą opublikowano w mediach, jasno wynika jej stanowisko w sprawie aborcji.

Jeszcze przed wydaniem kontrowersyjnego wyroku, Marta Kaczyńska, która była gościem magazynu "Sieci", zdecydowała się na przedstawienie własnego poglądu na temat zakazu aborcji. Okazało się, że poglądy bratanicy Jarosława Kaczyńskiego są zupełnie różne, niż jej stryja. Co więcej - jest zbieżna z tym, co twierdzą dziś siły opozycyjne i znacząca większość kobiet przeciwnych nowemu prawu aborcyjnemu. Wygląda na to, że Marta Kaczyńska nieświadomie wystąpiła na przeciw władzy, na czele której stoi wuj.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Zaczęło się. Paraliż i blokady w całej Polsce, tłumy Polek i Polaków wyszły na ulicę

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

- Wprowadzenie całkowitego zakazu przerywania ciąży to rozwiązanie iluzoryczne, skazujące wiele kobiet na aborcyjne podziemie, a także nierzadko sprowadzające bezpośrednie niebezpieczeństwo dla ich zdrowia i życia - wypowiedziała się córka zmarłej pary prezydenckiej.

Również jej rodzice, Maria i Lech Kaczyński uważali, że kompromis aborcyjny jest słuszny i nie powinien być podważany ze względu na dobro Polek. Była pierwsza dama wprost podkreślała, że są sytuacje, w których psychika i zdrowie matki są wartościami priorytetowymi. Wydaje się, że Jarosław Kaczyński, który niegdyś deklarował realizowanie politycznego testamentu swojego zmarłego brata zapomniał o wartościach, które wyznawał były prezydent.

Mąż Marty Kaczyńskiej

Źródło: Twitter @Dubieniecki

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupili buldoga z hodowli. Gdy weterynarz wyjawił przerażającą prawdę o szczeniaku, ich świat stanął na głowie
  2. Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr Żyła chwali się nowym członkiem swojej rodziny, pokazał go wraz z nową narzeczoną (FOTO)
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Naukowcy biją na alarm. Przerażające informacje o Oceanie Arktycznym, spełnia się najgorszy scenariusz
  7. Media podały przecieki z rządu o zakazie przemieszczenia i "odwołaniu" Bożego Narodzenia. DGP pisze o szykowaniu się na pełny lockdown

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News