Nie żyje ojciec pana młodego. Przykre doniesienia z wesela na wschodzie Polski, służby sanitarne wszczęły postępowanie

Nie żyje ojciec pana młodego. Przykre doniesienia z wesela na wschodzie Polski, służby sanitarne wszczęły postępowanie Źródło: Unsplash - Photos by Lanty

Przyszły mąż organizował wesele z nadzieją, że będzie to uroczystość, której nie zapomni do końca życia. Tak się w istocie stało, jednak z powodu, którego zupełnie sobie nie życzył. Impreza zmieniła się w tragedię.

Mąż bardzo chciał, by jego wesele było wyjątkowe. Od dłuższego czasu przygotowywał się do tego ważnego dnia, aby wszyscy zapamiętali go jako wspaniałe wydarzenie. Okazało się, że rzeczywiście wszyscy zapamiętają je na długo, jednak na pewno nie w pozytywnym kontekście. Wszystko przez tragiczny rozwój wypadków, po którym swoje działanie rozpoczęły już nawet służby sanitarne.

Dowiedzieliśmy się, że na skutek tego, co stało się na weselu śmierć poniósł ojciec pana młodego. Wiemy już więc, że świeżo upieczony mąż swój wielki dzień będzie wspominał jeszcze bardzo długo, lecz tylko z powodu dramatu, do którego doszło podczas wielkiej uroczystości. Zrobiło się o niej głośno dzięki informacjom podawanym przez wszystkie media w Polsce.

Mąż nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu na Podkarpaciu. Zabawa na weselu nie wyróżniała się na tle tego, co dzieje się na innych imprezach tego typu w naszym kraju. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się dopiero dzień później. Ich bezpośrednim powodem był jeden z posiłków w trakcie uroczystości. Dowiedzieliśmy się, że wielu gości zatruło się tym, co znalazło się na stołach.

- Lokal jest już w zasadzie unieruchomiony i będzie na pewno zamknięty. Jego otwarcie będzie ponownie możliwe po potwierdzeniu bezpieczeństwa prowadzonej działalności. To jest szereg procedur i dopilnujemy tego - mówi Maria Budkowska, lekarz medycyny pracująca dla Sanepidu.

Mąż poniósł wielką stratę

Do szpitala trafiło aż siedemnastu gości, w tym ojciec pana młodego. Co gorsza, dowiedzieliśmy się, że mężczyzny nie udało się uratować. 71-latek zmarł zaledwie dzień po weselu własnego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bezpośrednim powodem poważnego zatrucia pokarmowego była najprawdopodobniej salmonella. Póki co nie wiadomo, jakie kroki prawne wyciągnie pan młody wobec właścicieli restauracji. Z pewnością grożą im bardzo poważne konsekwencje w związku z doprowadzeniem do zatrucia kilkunastu osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Porażająca wiadomość o urodzonych pięcioraczkach w Polsacie. Jest bardzo źle, trwa dramatyczna walka
  4. TVN przekazuje pilny apel policji. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa 4-letniego dziecka, śmigłowiec w akcji
  5. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  6. Kolejna osoba wyleci z "Pytanie na Śniadanie". Najbardziej znienawidzona prezenterka na bruku

źródło: Polsat News

Następny artykuł