Wybuch kamienicy w Polsce, zginęły cztery osoby. Ujawniono, jak wielkie okrucieństwo mąż wyrządził swojej żonie

Wybuch kamienicy w Polsce, zginęły cztery osoby. Ujawniono, jak wielkie okrucieństwo mąż wyrządził swojej żonie Źródło: youtube.com Uwaga! TVN

Mąż został oskarżony o zabójstwo żony i jednoczesne znieważenie jej zwłok. Przyczynił się również do śmierci czterech innych osób. Podczas rozprawy ujawniono, jak wyglądało jego małżeństwo i co zrobił przed jej śmiercią.

Mąż doskonale sobie wszystko zaplanował. Nie miał litości dla żony, nie przejmował się też innymi osobami zamieszkującymi budynek. Bliscy denatki opisywali go jako gburowatego i aspołecznego.

Mąż nie traktował Beaty J. zbyt dobrze. Planował "dać jej nauczkę"

Tomasz J. jest oskarżony nie tylko o zabójstwo żony, ale też znieważenie zwłok Beaty J. oraz o zabójstwo 4 innych mieszkańców poznańskiej kamienicy z zamiarem zabicia pozostałych 34 lokatorów. Sąd Okręgowy w Poznaniu nadal analizuje sprawę Tomasza J. z marca 2018 roku, który przez wywołanie wybuchu gazu chciał "ukarać żonę". Oprócz tych kilku zarzutów mężczyzna będzie musiał też odpowiedzieć za spowodowanie wypadku samochodowego - jego syn Kacper doznał ciężkich obrażeń. Zdarzenie również miało być "karą" i "nauczką" dla żony.

Na ostatniej rozprawie, opierając się na informacjach "Dziennika", zeznawali przyjaciele i rodzina Beaty J. 20-letnia znajoma denatki wypowiedziała w sądzie szokujące słowa, zebrani poznali też historię pary. Tomasz J. poznał przyszłą żonę, kiedy była jeszcze mężatką. Tomasz J. był bratem męża jednej z fryzjerek, która wraz z Beatą pracowała w zakładzie. Jednak po pewnym czasie sielanka się skończyła. Pojawił się alkohol, za nim kłótnie i przemoc słowna.

Opis jego zachowania i podjętych działań przyprawia o dreszcze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znajoma Beaty J., Karolina K. zeznała, że denatka od dłuższego czasu nie ukrywała, że jest nieszczęśliwa i chciała zakończyć to małżeństwo. "Beata pisała mi czasami, że boi się, że ją Tomasz zabije, ale wszyscy odbieraliśmy to żartobliwie" - dziś te słowa brzmią przerażająco. Mąż Beaty J. miał być aspołeczny, gburowaty, miał też negatywnie wpływać na relacje kobiety z jej matką. Rok przed tragedią mąż wyjechał do pracy w Anglii. Dawała mu szansę na poprawę, jednak nic to nie dało. Zakomunikowała mu więc, że chce się rozwieść. Beata J. miała też dość bliskiego przyjaciela w Wielkiej Brytanii i planowała niedługo go odwiedzić. Tomasz J. nie mógł tego znieść i najpierw próbował odegrać się na dziecku, powodując wypadek.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

Potem zaplanował wybuch gazu. Zabił żonę, a na zwłokach rzekomo miał być wyryty napis "Za zdradę". Następnie opuścił mieszkanie. Tamtego dnia do Beaty J. mieli przyjść znajomi, by zaopiekować się jej psem - sądzili, że już dawno zajęła miejsce w samolocie. Mieli problem z otwarciem zamków, a kiedy w końcu zaniepokojeni sforsowali drzwi, wszystko wybuchło. Koleżanka Beaty J. zginęła na miejscu (osierociła córkę), jej partner zdołał przeżyć. Tomasz J. sądził, że podejmując takie działania, zatrze wszelkie ślady.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli
  4. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  5. Matka odebrała synka ze żłobka. Pobladła, gdy zobaczyła, że na jego brzuszku ktoś napisał wstrząsającą wiadomość
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News