Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł, gdy odkrył, na co żona wydaje wszystkie pieniądze

Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł, gdy odkrył, na co żona wydaje wszystkie pieniądze Źródło: .

Mąż odkrył przerażającą prawdę. Jego żona wydawała wszystkie zarobione i zaoszczędzone pieniądze na coś, co nie mieściło mu się w głowie. W mig złożył papiery rozwodowe.

Mąż miał już dość tego, co dzieje się w domu. Nie mógł dłużej znieść tego, czym zajmuje się jego żona, jak spędza każdą wolną chwilę, ale przede wszystkim, na co wydaje pieniądze. Chociaż kochał swoją pierwszą miłość to wiedział, że musi położyć kres tej relacji.

Mąż wystąpił o rozwód po strasznym odkryciu

Alice i Chris są małżeństwem od wielu lat, wspólnie powitali na świecie pięcioro dzieci. Ich pociechy były dla nich całym światem, zawsze marzyli, by mieć dużą rodzinę. Marzenia o potomstwie się spełniły i dom był pełen szczęśliwych dzieci.

Matka bardzo chciała raz jeszcze zajść w ciążę, aby móc kolejny raz przeżywać cud narodzin. Niestety lekarze zdiagnozowali u niej anemię i poradzili, by jednak nie planowała kolejnej ciąży. Nie pozwalał na to stan jej zdrowia.

Kobieta postanowiła więc rozwiązać sprawę inaczej. W sieci znalazła informację o lalkach, które do złudzenia przypominają dzieci. Zaczęła je kupować i wydawać na nie wszystkie pieniądze.

Mąż i dzieci poszli w odstawkę 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lalki Reborn zastąpiły jej dzieci, których nie mogła już mieć. Z zabawkami spędzała całe dnie, pielęgnując je jakby były żywe. W zupełności przestała interesować się swoimi biologicznymi dziećmi i ich potrzebami. Lalki były na pierwszym miejscu.

- Sprzeczaliśmy się też o inne rzeczy, ale lalki przelały czarę goryczy. Chris jest tym wszystkim przerażony - powiedziała Alice. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Mąż nie chciał walczyć z dziwnym zachowaniem żony i wystąpił o rozwód. Wiedział, że nie uda mu się wygrać z uzależnieniem ukochanej kobiety. Nie dość, że stracił miłość życia, to jeszcze pieniądze. Jego była żona nie oszczędzała na akcesoriach dla lalek. Teraz w jej kolekcji znajduje się ponad 50 lalek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków 
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News