Popatrzył na zdjęcie żony sprzed 18 lat i zamarł z przerażenia. Nagle ujrzał porażający szczegół, nie wierzył własnym oczom

Popatrzył na zdjęcie żony sprzed 18 lat i zamarł z przerażenia. Nagle ujrzał porażający szczegół, nie wierzył własnym oczom Źródło: lolmania

Mąż spojrzał na stare zdjęcie swojej żony, jego wzrok przykuł jeden szczegół. Mężczyzna przyjrzał się fotografii z bliska, nagle zrozumiał, co widzi i zamarł z zaskoczenia. Niesamowita historia małżeństwa obiegła sieć.

Mąż wraz z żoną i córkami wybrał się na obiad do teściowej. Kobieta pokazała mu stare zdjęcie swojej córki. Kiedy mężczyzna przyjrzał się fotografii nie mógł uwierzyć własnym oczom. To niewiarygodne, historia małżeństwa obiegła sieć.

Mąż spojrzał na zdjęcie swojej żony i dostrzegł niewiarygodną rzecz

Małżeństwo poznało się w 2011 roku, wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu, a niedługo później urodziły im się bliźniaczki. Pewnego dnia cała rodzina wybrała się na obiad do mamy kobiety. W trakcie wizyty doszło do sporu pomiędzy teściową, a zięciem o to, do którego z rodziców dziewczynki są bardziej podobne. Starsza kobieta wyciągnęła rodzinny album ze zdjęciami z młodości swojej córki i wszyscy zaczęli przeglądać fotografie. Na jednej z nich mężczyzna dostrzegł szczegół, który sprawił, że zamarł z zaskoczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zauważył na zdjęciu znajomą postać

Na zdjęciu Xue siedziała przed May Fourth Square, fotografię zrobiła jej mama w 2000 roku. W tle widać rzeźbę, oraz młodego chłopaka, który pozuje do zdjęcia z drugiej strony. Ye przyjrzał się mężczyźnie i rozpoznał w nim samego siebie.

– Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach. Poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu – relacjonował mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Czarna wizja zaczyna się spełniać? Pojawił się najważniejszy apel prof. Guta do wszystkich

3. Wczesne objawy raka żołądka. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Okazało się, ze małżeństwo spotkało się 11 lat przed tym, kiedy się poznali. Ye odnalazł swoją fotografię, zdjęcie zrobił mu kolega. Niezwykła historia pary obiegła sieć.

– Wygląda na to, że Qingdao jest dla nas z pewnością jednym z najbardziej wyjątkowych miast. Kiedy nasze dzieci będą starsze, znowu pójdziemy do Qingdao i całą rodziną zrobimy sobie tam zdjęcie – mówił Ye.


fot. lolmania

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Była dla Kaczyńskiego wszystkim, skończyło się tragicznie. Odsłaniamy całą prawdę
  4. Dzisiaj zmarło 9 Polek i Polaków. Wiemy kim byli i skąd pochodzili
  5. Dorota Wellman ma nieuleczalną chorobę. Nic nie da się zrobić
  6. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie, wielka rozpacz. Gwiazda przegrała ze śmiertelną chorobą
  7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
  8. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
  9. Bardzo ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każą Polakom ograniczyć jedną rzecz

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News