Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie

Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie Źródło: screen shot z youtube.com/tvnpl

Mąż dowiedział się, że jego żona zdradziła go z sąsiadem. Wieść ta spadła na niego nagle i sprawiła, że świat legł w gruzach. Postanowił wymierzyć kochankowi karę, którą zapamięta do końca życia. Poszedł do niego w niedzielę, a następnie siłą przytrzymał w sypialni. Kochanek krzyczał, wiercił się i stękał, a krew lała się po pokoju strumieniami.

Mąż ukarał kochanka swojej żony, który kilka dni wcześniej był w jego domu. Podczas nieobecności mężczyzny, gdy ten ciężko pracował na utrzymanie rodziny, jego własna żona zdradziła go z sąsiadem. Z początku był zrozpaczony. Ulżyło mu dopiero wtedy, gdy zemścił się na sąsiedzie. Przyszedł do niego do domu, a następnie związał. To, co zrobił później, należy do najbrutalniejszej formy kary, jaką można sobie wyobrazić.

Mąż ukarał kochanka swojej żony

Alex Bonilla to mąż, którego po wielu latach małżeństwa zdradziła ukochana małżonka. Jak informuje "WTHR" Alex wrócił do domu w Teksasie i zobaczył dziwnie zachowującą się żonę. Udawała, że wszystko jest w porządku. Mąż jednak nie chciał wierzyć jej słowom. Po pewnym czasie okazało się, że przeczucie go nie myliło. Kilka godzin przed jego powrotem kobieta uprawiała seks z sąsiadem. Mężczyzna wściekł się i postanowił wymierzyć kochankowi sprawiedliwość. Poszedł do jego domu, a następnie związał go. Chwilę później dokonał makabrycznego zabiegu.

Kochanek płakał, gdy Alex odcinał mu przyrodzenie

Alex złapał swojego przestraszonego sąsiada, który tłumaczył, że "to pomyłka". Próbował także przekonać go, aby darował mu jego czyn, za który gorąco go przepraszał. Bonilla nie chciał jednak tego słuchać. Wcześniej obmyślił dokładnie cały plan działania. Wziął ze sobą nożyczki, którymi postanowił pozbawić swojego sąsiada przyrodzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najpierw przywiązał go łóżka w sypialni, a następnie zsunął mu spodnie. Następnie wziął do rąk nożyczki. Sąsiad krzyczał jak opętany - do samego końca myśląc, że to tylko żart, a Alex chce go porządnie przestraszyć. To jednak nie były żarty. Krew tryskała na wszystkie strony. Następnie Alex uciętego penisa zaniósł do domu. Podobno szedł z nim tak przez ulicę.

Nie wiadomo kto później powiadomił policję i pogotowie, ale gdy ci przyjechali na miejsce zastali przerażający widok. Sąsiad Alexa został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie zajmują się nim lekarze. Seks, który odbył z żoną Alexa, był ostatnim seksem w jego życiu. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie uwierzycie, jak wygląda grób Anny Jantar. Ten widok powala. Piosenkarka zasłużyła na coś lepszego
  2. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata
  7. Nadała córce nietypowe imię. 5-latka przechodzi teraz przez piekło, śmieją się z niej nawet dorośli
     

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News