Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć

Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć Źródło: .

Mąż przygotował pewne zapiski. Poprosił swoją żonę o ich przeczytanie. Kiedy czytała, strzelił do niej. Krzyk rannej kobiety przerwał wieczorną ciszę. Mężczyzna wpadł wtedy w furię.

Mąż poprosił swoją żonę o przeczytanie zapisków, które przygotował. Kiedy czytała, mężczyzna oddał w jej stronę strzał. Jednak najgorsze miało dopiero nastąpić. Nikt nie spodziewał się tak dramatycznego zajścia. Rodzinna tragedia rozegrała się w Polsce.

Mąż strzelił do swojej żony

Kiedy mąż zwrócił się do żony z prośbą o przeczytanie jego zapisków, nic nie zapowiadało tego, co miało zaraz nastąpić. Zwykły, spokojny wieczór został przerwany przez krzyk kobiety. Do czego doszło?

Cały incydent miał miejsce w małej miejscowości w okolicy Gostynia w województwie wielkopolskim około godziny 22. Mąż poprosił swoją żonę o przeczytanie przygotowanych przez niego notatek. Znajdował się wśród nich dokument związany z prawem, który przy zapoznawaniu się z nim bez wątpienia wymagał skupienia. Gdy kobieta czytała zapiski swojego męża oraz wspomniany dokument, jej mąż na chwilę wyszedł z pomieszczenia. Kiedy wrócił, padł strzał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wieczorna cisza przerwana przez krzyk

Mąż wrócił do pomieszczenia z nietypową bronią. Samodzielnie wykonaną kuszą. Kiedy jego żona oddawała się lekturze przygotowanych przez niego zapisków, mężczyzna strzelił. Bełt ugodził ją w plecy. Kobieta była w szoku, nie spodziewała się takiego ataku ze strony mężczyzny. W przypływie adrenaliny wyszarpała tkwiący w jej plecach bełt. Krwawiąc, z krzykiem wybiegła przed dom. Mąż pobiegł za nią.

62-latek starał się obezwładnić swoją żonę. Ostatecznie postanowił ją udusić. Jednak krzyk kobiety usłyszał ich syn. Kiedy wybiegł z domu, nie mógł uwierzyć, w to co widzi. Od razu zareagował. Próbował odciągnąć ojca od rannej kobiety i nie dopuścić do tego, by ją zabił. Z pomocą pospieszył mu brat. Dwójka synów w samą porę obezwładniła mężczyznę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda

2. Ewa Farna jest w ciąży?! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem "Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem"

Kobieta, którą postrzelił mąż trafiła do szpitala. Specjaliści ustalają czy rana zagrażała jej życiu. Atak, którego dopuścił się brutalny mąż, został uznany przez prokuraturę jako próba usiłowania zabójstwa. Nie został on jednak przesłuchany, ponieważ nie pozwala na to jego stan psychiczny. Aktualnie przebywa w szpitalu neuropsychiatrycznym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Młodzieżowa reprezentacja Polski ma nowego trenera. Dla pracy z kadrą rozwiązał umowę z klubem
  3. Ma 45 lat i 22 dzieci. Sen z powiek spędza jej jeden problem, potrzebuje pomocy
  4. Nagle wszyscy przestali się modlić. Ślub przerwał wielki huk, od razu rzucili się na pomoc
  5. Polacy muszą wydać wielkie pieniądze, żeby dostać 13. emeryturę. Podano konkretną kwotę
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News