Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał, kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział

Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał, kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział Źródło: .

Mąż wrócił do swojego domu z delegacji w nadziei na chwilę czułości i intymności z małżonką. Kiedy wszedł do sypialni, zobaczył coś, czego wprost nie mógł się spodziewać. Swoją historię opisał internecie.

Mąż przebywał w delegacji, ale miał wielką chęć, aby wrócić do domu wcześniej. W trakcie pięciu lat małżeństwa bardzo rzadko zdarzały im się samotne chwile pełne intymności, gdyż w ich życiu pojawiły się dzieci i poważne obowiązki zawodowe. Kiedy mężczyzna przyjechał do domu i poszedł do sypialni, okazało się, że kobieta nie jest w łóżku sama. Swój przypadek opisał w internecie.

Mąż opisuje przyjazd do domu. Żona nie była sama w łóżku

Opowieść mężczyzny może wzburzyć wielu internautów. Wszak to dość niecodzienny widok, kiedy widzimy własną żonę w łóżku z kimś, kto nie powinien tam leżeć. Gdy tylko przekroczył próg pokoju i nakrył żonę aż skamieniał.

- Nigdy nie sądziłem, że to mi się przydarzy. Oczywiście, każdy myśli, że to przydarza się innym, ale nie mnie. Jednak życie przynosi nam zaskakujące i smutne doświadczenia. Moja żona miała urlop, dzieci były u dziadków. Ja byłem na delegacji, ale udało mi się wszystko szybko załatwić, więc postanowiłem wcześniej wrócić do domu. Wszedłem do domu, potem do sypialni, miałem ochotę chwilę się zdrzemnąć po podróży. W łóżku leżała żona i to nie sama! Spali mocno przytuleni do siebie, moje przybycie ich nie obudziło. Pięć lat małżeństwa, a on tak szybko zajął moje miejsce, to złamało mi serce, poczułem się niepotrzebny - opowiada anonimowy internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieprawdopodobny zwrot akcji

Jak wszyscy wiemy, zdrada nie jest niczym przyjemnym. Na szczęście mężczyzna nie doświadczył jej, ale jego miejsce w łóżku zabrał adoptowany niedawno kot, który z miejsca stał się ulubieńcem rodziny. Na pewno nie takiego widoku spodziewał się mąż po powrocie z delegacji. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo miła niespodzianka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

- No cóż, kto ma kota, sam zrozumie! - kończy swoją opowieść mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News