Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera

Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera Źródło: youtube/Viral Hog

Mąż dostał od żony "bojowe zadanie". Musiał pozbyć się karaluchów, które zagnieździły się w ogrodzie. Mężczyzna wybrał metodę tak radykalną, że niemal wysadził w powietrze swojego psa.

Mąż od jakiegoś czasu zwlekał z pozbyciem się karaluchów z ogrodu. Robaki, które słyną z tego, że niezwykle szybko się rozmnażają, budziły niemałe przerażenie u jego żony. Ponadto kobieta obawiała się, że karaczany w końcu wedrą się do domu. Dlatego w końcu zmusiła męża do ostatecznego rozwiązania kwestii robactwa w ogrodzie.

Mąż miał pozbyć się karaluchów raz na zawsze

Mężczyzna zdecydował się z początku na konwencjonalny sposób. Spryskał cały ogród środkiem na karaluchy. Pestycyd niestety nie zadziałał, a robaki nie zamierzały wynosić z ogrodu. Mąż zdecydował się więc na drastyczne kroki, stwierdził, że wypali ich gniazdo ogniem.

Później rozkopał gniazdo karaluchów, a potem zalał je benzyną. Następnie przy pomocy zapałki, próbował podpalić substancję. Pierwsze próby spaliły na panewce, bo ogień przygasał w płynie. W końcu się udało, a efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Przy okazji niemal wysadził w powietrze psa.

Podczas pozbywania się robaków, prawie wysadził psa

Zapałka, która "załapała" spowodowała ogromny wybuch, który wyrzucił w górę kilka sporych kawałów ziemi, razem z gniazdem karaluchów. Pies w ostatniej chwili umknął eksplozji, wbiegając do kojca, drugi zwierzak również odskoczył, chowając się nieco dalej. Mąż również widząc wybuch, odruchowo uciekał. Na szczęście ani mężczyźnie, ani zwierzakom nic się nie stało. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które szybko stało się hitem internetu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- O, a tu jeden karaluch ratował swoje życie - zażartował uważny internauta, który spostrzegł uciekającego w rogu ekranu robaka.

- Te psy muszą poważnie przemyśleć dalszą przyjaźń z tym gościem - pisał inny komentujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

- Mówiłem, żebyś użył miotacza ognia, a nie wysadził cały ogródek! - śmiał się inny internauta.

- Powinien używać tego jako metody rozkopywania ogródka - napisał użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News