Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu

Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu Źródło: Pixabay/Mohammed_hassan

Mąż wybrał się na zakupy, wcześniej nie konsultując dokładnie tego, co ma kupić, ze swoją żoną. W sklepie zadzwonił, aby sprecyzować wymagania ukochanej, ale para się kompletnie niezrozumiała.

Mąż na zakupach to inny stan umysłu - tak przynajmniej twierdzi wiele kobiet. Niektórzy mężczyźni w dyskontach czują się zagubieni. Jeśli często nie bywają w sklepie, brakuje im rutyn, które ułatwiają "przeżycie" w supermarkecie. Czasem przez to dochodzi do różnych niedomówień, w których efekcie powstają dosyć zabawne sytuacje.

Chciała aby mąż kupił wodę dla dziecka. Nie tego się spodziewała

Gdy mąż zadzwonił do żony z pytaniem, ile kupić wody dla "młodego", kobieta bez zastanowienia się odpowiedziała "12". Miała oczywiście na myśli 12 butelek z wodą mineralną. Mąż zrozumiał przekaz i zrobił co do niego należy - przyszedł do domu z dwunastoma, ale zgrzewkami - każda po osiem sztuk. Łącznie kupił aż 96 butelek wody.

Internautki obserwujące fanpage skierowany głównie do kobiet, nie kryły rozbawienia pomyłką, szczególnie że niejednokrotnie same doświadczały podobnych sytuacji. W komentarzach rozpoczęły opowiadać swoje przygody z mężami i partnerami, podczas których doszło do wyjątkowo zabawnych nieporozumień.

Kobiety potwierdzają, że mąż na zakupach to stan umysłu. Podzieliły się swoimi historiami w komentarzach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że kreatywność niektórych mężczyzn w interpretacji prostych zdań potrafi być naprawdę zaskakująca. Jeden z nich, gdy został poproszony o przełożenie tuńczyka po otwarciu do pudełka - zrobił to w wyjątkowo dosłowny sposób. W plastikowym pojemniku faktycznie zostawił rybę razem z całą puszką.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

To jednak niejedyna zabawna historia z komentarzy. Jedna z kobiet opowiedziała, jak jej mama poprosiła męża o kupno leku pelarginy, a mężczyzna wrócił z rośliną - pelargonią. W innym wypadku sytuacja była podobna do tej ze zgrzewkami wody, zamiast kupić 5 serków i 5 batoników kupił 5 zgrzewek serków i 5 paczek po cztery batoniki.

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Topniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News