Nie da się powstrzymać łez. W 10. rocznicę ślubu mąż podarował umierającej żonie niewyobrażalny prezent

Nie da się powstrzymać łez. W 10. rocznicę ślubu mąż podarował umierającej żonie niewyobrażalny prezent Źródło: youtube/Synodic Productions

Mąż był przez wiele lat związany ze swoją ciężko chorą żoną. To była ich dziesiąta rocznica ślubu, wiedział, że czas płynie nieubłaganie, a z jego partnerką jest coraz gorzej. Podarował jej więc wyjątkowy prezent.

Mąż tej kobiety wiedział, że śmierć może nadejść w każdej chwili. Ciężka choroba postępowała, w końcu jego żona nie mogła już chodzić, a jedynie poruszać się na wózku inwalidzkim. Mimo przeciwności nie przestawał darzyć jej uczuciem. Z okazji dziesiątej rocznicy ślubu, postanowił zorganizować coś specjalnego.

Mąż zabrał żonę na wyjątkowy spacer. Kobieta otrzymała niesamowity prezent

Carl Gilbertson zdecydował zabrać się swoją żonę na spacer, a wcześniej przygotował niespodziankę. Przechadzka po ulicach Liverpoolu była dla chorej kobiety szczytem możliwości, gdyż z powodu stanu zdrowia nie mogła udać się z mężem do kina, czy do teatru. Żona Carla jeszcze nie spodziewała się tego, co się za chwilę wydarzy.

Nagle mężczyzna zatrzymał wózek żony przed schodami, na których stała spora grupa ludzi w białych koszulkach. Okazało się, że studenci Liverpool Media School, których Carl wcześniej zebrał, aby pomogli mu z prezentem dla małżonki. Gdy tylko podjechali na miejsce, grupa odśpiewała utwór "Just The Way You Are" (ang. Po prostu taka, jaka jesteś). W ten sposób chciał podkreślić swoje uczucie do żony i dać jej do zrozumienia, że będzie z nią niezależnie od tego, jak będzie źle.

Żona gdy to zobaczyła, była wzruszona, łzy leciały strumieniami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Twoja odwaga, siła i godność wzbudzają we mnie podziw z każdym dniem. Chciałbym, abyś wiedziała kochanie, że jesteś wspaniała taka, jaka jesteś. Jesteś tym, co najbardziej liczy się w moim życiu - powiedział Carl swojej żonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy modlili się, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje prawdziwa legenda
2. Ogromny hejt na szcześcioraczki z Polski. Fala okrucieństwa

Kobieta była szczerze poruszona gestem swojego męża. Rozpłakała się na środku ulicy ze wzruszenia, a Carl po chwili ją przytulił. Całą sytuację obserwowali i nagrywali przechodnie, którzy bili później brawo dla obchodzącego jubileusz małżeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek wycofany z aptek. Pilna decyzja GIF
  2. Robert Lewandowski wyrównał rekord Cristiano Ronaldo. Niesamowite liczby w Lidze Mistrzów
  3. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  4. Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News