Czuła się brzydko przy modelkach. Przez nagłe słowa męża stała się boginią imprezy

Czuła się brzydko przy modelkach. Przez nagłe słowa męża stała się boginią imprezy Źródło: Unsplash/Michael Discenza

Mąż postanowił pocieszyć swoją żonę na imprezie. Podczas eleganckiego, wieczornego wyjścia kobieta nie mogła wyzbyć się kompleksów, gdy zobaczyła piękne modelki. Na szczęście jej partner znalazł sposób, aby jego ukochana mogła poczuć się lepiej.

Mąż okazał się być ogromnym wsparciem dla swojej żony. Para wybrała się na eleganckie przyjęcie do swojego znajomego, na którym pojawiły się szczupłe i piękne modelki. Kobieta poczuła się jak brzydkie kaczątko wśród gwiazd modelingu i postanowiła powiedzieć o tym mężowi. Na szczęście jego reakcja była mistrzowska, a żona poczuła się jak bogini.

Mąż zawsze wspierał kobietę  

Każda kobieta na pewno chciałaby mieć męża, który pomimo upływu lat i długiego stażu związku wciąż jest zapatrzony tylko w swoją wybrankę. Ta dziewczyna miała szczęście, że jej partner zawsze ją wspierał i nie widział świata poza nią. Nawet na imprezie, na której pojawiło się wiele pięknych pań, mężczyzna był wpatrzony tylko w ukochaną. 

Kobieta nie mogła się odnaleźć na imprezie 

Żona wiedziała, że tego wieczoru razem z mężem czeka ją impreza, na której pojawią się wyjątkowi goście ze świata modelingu. Kobieta bardzo zadbała o swój wygląd, ponieważ chciała dobrze wypaść przed znajomymi. Gdy para pojawiła się na eleganckim przyjęciu, dziewczyna kompletnie nie mogła się odnaleźć na imprezie. Kiedy zobaczyła piękne modelki, poczuła się brzydka i nieatrakcyjna. Natychmiast posmutniała i nie miała ochoty na zabawę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jestem jakaś zakompleksiona, ale siedząc w bezpośrednim towarzystwie tych łabędzi, zaczęłam czuć się trochę jak brzydkie kaczątko - stwierdziła kobieta. 

Dziewczyna najchętniej uciekłaby z imprezy, jednak nie chciała robić zbędnego zamieszana na przyjęciu, które zorganizował jej znajomy. Postanowiła powiedzieć mężowi, że nie jest zadowolona ze swojego wyglądu, a przy modelkach czuje się jak brzydkie kaczątko. Partner kobiety natychmiast ją pocieszył w dość zabawny sposób. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

- Nie martw się, każdy wie, że tak naprawdę tylko cycki się liczą. Ty masz duże, a one wszystkie to deski - skwitował mąż. 

Żonę rozbawiły słowa męża i szybko zapomniała o swoich kompleksach. Każdy przecież jest inny i nie wszystkim podoba się to samo. Po tym jak partner pocieszył swoją partnerkę w oryginalny sposób, kobieta przestała się przejmować nadprogramowymi kilogramami i świetnie bawiła się na imprezie. Grunt to mieć dobre wsparcie od najbliższych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl pospiesznie wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać raka

źródło: Anonimowe wyznania 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News