Zabawiała się na przystanku z czarnoskórym kochankiem. Nagle podszedł do nich jej mąż

Zabawiała się na przystanku z czarnoskórym kochankiem. Nagle podszedł do nich jej mąż Źródło: liveleak

Mąż był świadkiem wyjątkowo nieprzyjemnej sceny. Kiedy wracał rowerem z pracy zauważył, jak jego żona oddaje się kochankowi na przystanku autobusowym obok jego domu. W momencie, w którym podjechał, zrobiło się co najmniej niezręcznie, a najbardziej zdziwiony był mężczyzna, który przed chwilą uprawiał seks z żoną rowerzysty.

Mąż nie mógł się spodziewać takiego widoku. Po całym dniu pracy zobaczył, jak jego żona uprawia seks z czarnoskórym kochankiem na przystanku autobusowym i to w obecności gapiów. Scena, która mogłaby się stać podstawą niejednego pozwu rozwodowego, ma jednak nieoczekiwany finał. To nie żona była najbardziej skrępowana sytuacją, a jej kochanek.

Mąż wracał do domu. W tym samym czasie żona zabawiała się z kochankiem

Mieszkańcy jednego z amerykańskich w godzinach popołudniowych stali się świadkami wyjątkowo niezręcznej sceny. Kobieta po czterdziestce i jej młodszy kochanek uprawiali seks na przystanku autobusowym, nie robiąc sobie nic z uwag i ciekawskiego wzroku przechodniów. Ich namiętność trwała do momentu, aż sytuacji zaczął się przyglądać mąż kobiety wracający do domu z pracy.

Mąż zwrócił uwagę swojej żonie, a ta ze smutnym wyrazem twarzy osunęła się pod swoim kochankiem na beton. W powietrzu zawisło widmo awantury, ale niespodziewanie wydarzyło się coś zupełnie innego. Obserwatorzy zdarzenia wprost nie mogli w to uwierzyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Niesłychana postawa rowerzysty

Mężczyzna, zamiast nakrzyczeć na swoją żonę, czy walczyć z kochankiem przyłapanym na gorącym uczynku podszedł do swojej ukochanej, pomógł się jej ubrać i ją przytulił. Widać było, jak bardzo kocha kobietę i że jest w stanie wybaczyć tak skandaliczny wybryk.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

Najbardziej poruszony takim obrotem spraw był jednak sam kochanek. Mężczyzna stał i z niedowierzaniem patrzył się, jak obiekt jego seksualnych zainteresowań idzie po wszystkim pod rękę ze swoim mężem, jakby nic się nie stało. Jak widać, miłość potrafi ratować nawet tak beznadziejne wypadki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd chce zarobić na wzroście liczby ZGONÓW. Może zyskać 3,4 mld złotych
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. Niewielu miałoby odwagę spróbować tego, co robi ze swoimi klientami
  3. Zmusiła męża do pozbycia się plagi karaluchów. Prawie wysadził psa w powietrze, wszystko nagrała kamera
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Wstrętny, obrzydliwy fotomontaż trafił do sieci. Dokleili głowę 14-letniej Roksany Węgiel do zdjęcia tylko dla dorosłych

Źródło: Popularne

Następny artykuł