W dniu ślubu miał 17 lat, ona 51. Wyciekło ich zdjęcie po prawie 20 latach małżeństwa, przecieramy oczy ze zdumienia

W dniu ślubu miał 17 lat, ona 51. Wyciekło ich zdjęcie po prawie 20 latach małżeństwa, przecieramy oczy ze zdumienia

Kiedy wychodziła za mąż, miała 51 lat. Między kobietą a partnerem była ogromna różnica wieku - chłopak miał zaledwie 17 lat. Po 20 latach małżeństwa zmienili się nie do poznania. Internauci znaleźli ich zdjęcie i wrócili do tej niezwykłej historii.

Historia kobiety, która wyszła za mąż w wieku 51 lat, poślubiając dużo młodszego chłopaka, wywołała ogromne zainteresowanie lata temu. Dzisiaj wraca, po tym, jak internauci znaleźli zdjęcie małżonków. Oboje zmienili się nie do poznania, ale wciąż są razem.

Te małżeństwo to rzadki przypadek, kiedy mąż jest dużo młodszy od swojej żony. Małżonków dzielą aż 34 lata różnicy, w dodatku mężczyzna w dniu ślubu miał zaledwie 17 lat. To wydarzenie było tematem wielu spekulacji i kontrowersji. Para jednak za nic miała opinię innych osób i postawiła postąpić w zgodzie z własnymi uczuciami. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające ich po latach. To dowód na to, że uczucie, które ich połączyło, nie było jedynie chwilą uniesienia. Internauci znów zaczęli żyć tą historią.

W wieku 51 lat kobieta wyszła za mąż za 17-latka

Media obiegło szczególne zdjęcie, na którym pojawia  się mąż i żona. Zdjęcie przedstawiające parę po niemal 20 latach małżeństwa zrobiło furorę w internecie. Na początku, niektórzy sądzili, że fotografia przedstawia mężczyznę, opiekującego się swoją matką. Nie potrafili ukryć zdziwienia, kiedy dowiedzieli się, że to małżeństwo, które wzięło ślub po 18 latach. Internauci postanowili zapoznać się z historią tej pary. Po upływie czasu wciąż zaskakuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta postanowiła ponownie wyjść za mąż po rozwodzie. W przeciwieństwie do wielu kobiet, które po rozstaniu przekreślają swoją szansę na szczęśliwe życie, bohaterka tego zdjęcia wierzyła, że jeszcze kiedyś weźmie ślub. Można było przypuszczać, że czas również nie był po jej stronie - miała już ponad 50 lat. Mimo to uważała, że jej życie uczuciowe zależy od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że to 17-letni Jay zostanie jej wybrankiem. Oboje poznali się na kursie prawa jazdy. Chłopak już wtedy wydawał się zainteresowany starszą o 34 lata kobietą.

Dzisiaj grzeje: 1. Kryzysowa sytuacja w 10 województwach. Wprowadzono już alarm 2 stopnia, jest bardzo niebezpiecznie

2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Niedługo po tym, jak kobieta odwzajemniła jego uczucia, zdecydowała się wyjść za mąż. Widok pary wywoływał wielkie zdziwienie. Oboje jednak byli pewni tego, że się kochają i postępują słusznie. Fotografia, która obiegła internet, jeszcze bardziej podkreśla różnicę wieku między małżonkami. Para jednak wydaje się szczęśliwa, chociaż Lina ma dzisiaj 69 lat i wygląda jak matka 35-letniego męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

źródło: lelum.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News