Mąż tuż przed śmiercią zmienił testament i nic nie zostawił młodszej o 60 lat żonie. Zadziwiające, czym się teraz zajmuje

Mąż tuż przed śmiercią zmienił testament i nic nie zostawił młodszej o 60 lat żonie. Zadziwiające, czym się teraz zajmuje Źródło: .

Mąż niedługo przed swoją śmiercią postanowił zmienić testament. Co więcej, cała sytuacja odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Sporo młodsza żona została z niczym, po jego śmierci musiała radzić sobie sama.

Mąż zrobił swojej żonie niemiłą "niespodziankę". Kiedy zmarł, nie zostawił jej nic. Minęło już 8 lat od jego śmierci, zadziwiające, czym zajmuje się wdowa.

Ich związek był głośno komentowany przez różnicę wieku

Mowa o gwiazdorskiej parze - ona 60 lat młodsza, on znany i ceniony aktor. Mowa oczywiście o Andrzeju Łapickim oraz jego żonie, Kamili. Wzięli ślub w 2009 roku, a w 2012 roku aktor zmarł. Kamila Łapicka już od początku nie była akceptowana przez rodzinę swojego męża, nie tylko przez różnicę wieku. Wielu sądziło, że chodzi tylko o majątek i kontakty. Kamila Łapicka podpadła także siostrze swojego męża, Zuzannie, ponieważ chciała wydać książkę o ich pożyciu intymnym.

Rodzina zarzucała jej również, że nie opiekuje się starym i schorowanym partnerem, tylko biega za sławą. Dlatego Andrzej Łapicki tuż przed śmiercią zmienił swój testament.

- Wychodziła rano, wracała wieczorem, zachłysnęła się karierą, którą zaczęła robić dzięki jego nazwisku. Musiał zamawiać taksówkę, żeby jeździć na dializy. Wdowa czuła się pokrzywdzona zapisem testamentowym męża. Zamierzała walczyć w sądzie przynajmniej o zachówek, ale ostatecznie z tego zrezygnowała - mówiła osoba z otoczenia pary.

Mąż po zmianie testamentu nic jej nie zostawił. Młoda wdowa radzi sobie teraz doskonale, znalazła nowe zajęcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że Kamila Łapicka po śmierci swojego męża powróciła do dziennikarstwa i pisała artykuły do takich magazynów jak "Pani" i "W sieci". W ostatnim czasie jednak zmieniła swoje plany i widoki na dalsze życie. Zrobiła doktorat z iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, a także znalazła swoje własne miejsce w internecie - założyła bloga traktującego o teatrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych
2. Ważna wiadomość dla Polaków. Premier właśnie wprowadził stan alarmowy pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju

Andrzeja Łapickiego poznała właśnie podczas pracy w redakcji magazynu "Teatr". W podobnej tematyce czuje się najlepiej. Jest ambitna - za prowadzone badania udało jej się otrzymać prawie roczne stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki. Dziś Kamila Łapicka zajmuje się więc prowadzeniem bloga - wpisy pojawiają się tam średnio raz, dwa razy na miesiąc - i działaniami w branży artystycznej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Fatalne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak. Rodzina błaga o pomoc
  4. Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Nie żyją dzieci
  5. Kupiła rasowego szczeniaka. Gdy lekarz go zbadał aż zaniemówił, odkrył wstrząsającą prawdę o hodowcy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News