Usługa "Mąż na godziny" podbija Polskę. Złapiecie się za głowy, jakie czynności mają w ofercie

Usługa "Mąż na godziny" podbija Polskę. Złapiecie się za głowy, jakie czynności mają w ofercie Źródło: youtube.com/ lowiczak123

Mąż "na godziny" coraz popularniejszym zawodem. W okresie świątecznym telefony do małżonków do wynajęcia wprost nie milkną. Jak się okazuje, profesja cieszy się coraz to większą popularnością, a ich oferta jest naprawdę bardzo duża.

"Mąż na godziny" coraz częstszym sposobem zarobkowania Polaków. Dużo mężczyzn ogłasza się jako małżonkowie, których można nająć na godziny po to, aby sprostali problemom kobiet. Te często nie dają sobie rady z awariami w domu, a nie mogą w tej kwestii liczyć na własnych mężów. Jeden z mężczyzn pracujący w taki sposób opowiedział swoją historię i jak się okazuje, często jest proszony o coś więcej niż tylko usunięcie usterki.

"Mąż na godziny" nowym trendem na rynku pracy. Pan Krzysztof opowiada o swojej firmie

Pan Krzysztof, który pracuje w firmie "Mąż na godziny", zaczął się zajmować swoją profesją tuż po rozwodzie z żoną. Jego obowiązki bywają bardzo różne, od likwidowania awarii i napraw samochodów, poprzez wieszanie bombek i dekoracji świątecznych na domostwach. Niektórzy łapią się za głowy, bowiem uważają, że takie prace nie wymagają wynajmowania "speców".

- Są mężowie, którzy po prostu nie potrafią robić takich rzeczy, nie mają na to czasu, bo pracują albo nie mają odpowiednich narządzi do bardziej specjalistycznych prac. Wygodniej za niewielkie pieniądze wezwać fachowca, który zrobi to lepiej, szybciej i dokładniej (...) Kiedyś do domu wezwała nas jedna pani, żebyśmy zobaczyli, czy podejmiemy się u niej prac i oszacowali jaka będzie cena. Roboty było naprawdę dużo. Takie wykończeniowe sprawy: pozakładać klamki, zamontować kontakty – mówi mąż na godziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety zamawiają Krzysztofa także do innych celów

Pan Krzysztof przyznaje, że niektóre z kobiet traktowały jego ogłoszenia jako anons. Mężczyzna nigdy nie skorzystał z propozycji seksualnych swoich klientek, ale przyznał, że takie także się zdarzały.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy
2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

- Pytały, czy można zaprosić mnie na kawę, czy "mężowie" są przystojni, czy można zaprosić kogoś na wesele. Ja zajmuje się remontami. Jeśli jest pani nimi zainteresowana, to bardzo proszę dzwonić - mówi właściciel firmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News