Iza miała rodzić lada dzień. Teraz jej mężowi grozi dożywocie

Iza miała rodzić lada dzień. Teraz jej mężowi grozi dożywocie

Mąż zgłosił zaginięcie swojej ciężarnej żony. Kobieta była w 6. miesiącu ciąży, więc zagrożenie było poważnie. Teraz mężczyźnie, który zgłosił zaginięcie, grozi dożywocie.

Mąż 33-latki okazał się odpowiedzialny za śmierć żony. Gdy policjanci znaleźli ciało poszukiwanej Izabeli Sz. nie mieli wątpliwości, że do śmierci doprowadziły osoby trzecie. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie tego, jak została zabita.

Mąż własnoręcznie zabił ciężarną żonę

- Mężczyzna w czwartek wieczorem udusił żonę w miejscu, gdzie mieszkali. Następnie jej ciało owinął folią, zniósł do samochodu i ruszy w trasę. Ciało wyrzucił w zaroślach przy trasie DK 1 pod Siewierzem - informował prokurator rejonowy z Bielsko-Białej, Bogusław Strządała.

Dzień po tym, jak 35-letni Piotr Sz. zabił żonę, zgłosił jej zaginięcie na policję. Według pierwszych relacji, jego partnerka pojechała do szpitala w Katowicach, ale z niego już nie wróciła. Była w szóstym miesiącu ciąży. Policja zdecydowała o zatrzymaniu jej męża jeszcze w trakcie składania przez niego zeznań.

- Stróże prawa od początku nie dawali wiary podawanym przez niego okolicznościom zaginięcia - mówił asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej Policji.

Mąż zabitej kobiety może być skazany na dożywocie

Po znalezieniu ciała i zabezpieczeniu dowodów mężczyźnie postawiono zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz za znęcanie się nad żoną. Do zabicia partnerki się przyznał, do znęcania już nie. Za okrutne morderstwo grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według wielu źródeł, małżeństwo od dłuższego czasu nie żyło najlepiej. Często dochodziło do kłótni, choć sąsiedzi twierdzą, że ich konflikty nie były odczuwalne dla innych mieszkańców bloku, nie dochodziło do głośnych awantur.

- Żadnych krzyków, hałasów, zwyczajni ludzie. Mieszkali tutaj od 5 lat - opowiadała sąsiadka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kaja Godek chce ponad 3 lat WIĘZIENIA dla nauczycieli. Skandaliczne oskarżenia działaczki
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Prawdopodobnym motywem morderstwa, miało być podejrzenie zdrady. Oskarżony 35-letni mężczyzna na co dzień pracował jako strażnik miejski i według przełożonych, był wzorowym funkcjonariuszem. Po pojawieniu się aktu oskarżenia zwolniono go dyscyplinarnie ze służby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: Fakt

Następny artykuł