Mąż oglądał zdjęcia żony sprzed lat. Nagle zauważył szczegół: “Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach"

Mąż oglądał zdjęcia żony sprzed lat. Nagle zauważył szczegół: “Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach" Źródło: .

Mąż wraz z rodziną żony, oglądał jej stare zdjęcia. W pewnym momencie po jego ciele przeszły dreszcze. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzał na jedną z fotografii.

Mąż wraz ze swoją żoną i dziećmi wybrali się do rodziców kobiety. Początkowo było to zwykłe, rodzinne spotkanie, jednak w pewnym momencie rozmowa zeszła na temat tego, do kogo są bardziej podobne dzieci małżonków. Dyskusja rozkręcała się coraz bardziej, aż teściowa postanowiła wyciągnąć stary album ze zdjęciami swojej córki, by udowodnić swoje racje. 

Przeglądając kolejne strony albumu, rodzina trafiła w końcu na jedno ujęcie, które zainteresowało wszystkich, a w szczególności samego zięcia, który dostrzegł na nim pewien istotny szczegół. Kiedy przyjrzał się dokładniej, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Mąż znalazł niesamowity szczegół na zdjęciu swojej żony

Ye i Xue poznali się w 2011 roku i od samego początku poczuli do siebie coś wyjątkowego. Wszyscy przeczuwali, że ich ślub to jedynie kwestia czasu i faktycznie tak się stało. Po niedługim czasie przyszły również na świat ich dzieci i wszyscy wiedli spokojne życie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele się zmieniło właśnie wtedy, gdy zaczęli przeglądać stare zdjęcia Xue. Ye zwrócił uwagę szczególnie na fotografię, na której jego żona pozuje przy May Fourth Square. Ujęcie zostało wykonane w 2000 roku podczas rodzinnej wycieczki Xue.

Uwagę mężczyzny przykuła osoba widoczna na drugim planie zdjęcia. Kiedy się przyjrzał, rozpoznał swoją własną sylwetkę. Okazało się, że małżonkowie pozowali w tym samym czasie i w tym samym niemalże miejscu do zdjęcia. Co więcej, nawet się wtedy jeszcze nie znali, a mama Xue przypadkowo zrobiła im już pierwsze wspólne zdjęcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Początkowo rodzina Ye nie chciała mu uwierzyć, że to właśnie on jest tym mężczyzną w tle, ale okazało się to prawdą, gdy mąż Xue odszukał swoje zdjęcie z tamtego dnia i porównał je z tym ukochanej. Jak sam przyznaje, kiedy pierwszy raz zobaczył zdjęcie swojej żony sprzed lat, przeszedł go dreszcz. Aż ciężko uwierzyć w tak gigantyczny zbieg okoliczności.

 - Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach. Poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu - wspomina Ye.

mąż fot. facebook.com

  1. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  2. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

źródło: Lolmania

Następny artykuł